Hakkımızda

Konuk ağırlama endüstrisine uygun yazılımlar geliştirip dünyanın tercih ettiği lider donanım çözümleriyle birlikte sunmaktan, müşterilerimize sene boyunca 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet vermekten gurur duyuyoruz.

Bizi Takip Edebilirsiniz
 

Beach & Club & Plaj

Beach & Club & Plaj Yazılım Otomasyon Sistemi

Beach & Clup işletmelerde genelde ön ödemeli servis türü ile çalışılmaktadır. İşletmenin müşterilere temin ettiği DevPos Anahtar Kart ile müşterilerinizin gün içinde yapmış olduğu tüm harcamaları ve yüklemeleri takip edebilir ve raporlayabilirsiniz.

Self Servis

Müşterinin kendi kendisine farklı sunum aşamalarını hızlandırmasını odak noktasına alan self servis yönteminde, yine müşteri için işleri kolaylaştırmak temel hedef olacaktır.

Tercih edilme nedeni olarak self serviste en başta gelen kolaylılık kriteri kolay bir kullanım ara yüzü ile sağlanabilmektedir.

Aranan ürüne en kolay şekilde ulaşılabilmesini sağlayan kullanımı hızlı ve pratik bir ara yüz sayesinde self serviste dahi fark yaratılabilmektedir.

Ön Ödemeli (Pre Paid) satış sistemi

Dilerseniz sizin, dilerseniz de sizin yerinize bir başkasının içerisine para yüklemesi yapabileceği bir sistem olan Ön Ödemeli (Pre Paid) Satış Sistemi müşterilere mağazalardan internet sitelerine kadar birçok yerde ödeme yapma imkanı sunuyor.

Herhangi bir banka hesabına bağlı olmayan ve kredi kartından farklı olarak limiti bulunmayan ön ödemeli kartlarda kayıp ve çalıntı anında kartın bloke edilmesi ve bakiyenin yeniden temin edilmesi gibi avantajlar, bu sistemi nakitten çok daha güvenli ve pratik kılar.

DevPos ile tam entegre çalışan ön ödeme sistemi işinizi bir adım öne taşıyor.

İşletmeye Özel Masa Yerleşim Sistemi

İşletmenizde yapılan masa değişiklikleri, adisyon transferleri ve masa hesabına dair silinme ya da eklemeler anında sizin kontrolünüz altına alınabilir.

DevPos ullanımı kolay ara yüzü sayesinde özel organizasyonlar için de masa yerleşimi işletmelerin kendine özgü talep, ihtiyaç ve olanaklarına uygun olarak düzenlenebilmekte.

Masa yerleşiminin yanı sıra hesaplarının da detaylı olarak veriye dökülebilmesi sayesinde işletmeler için, artık her bilgi ekranınızda, demek mümkün olacak.

Mobil Terminalden Satış (El Terminali Sistemi)

Yeni nesil otomasyon hizmetlerinin gıda sektöründeki en pratik yansıması olan mobil terminalden satış yöntemi sayesinde kolaylık aynı zamanda estetik de kazanıyor.

Sistemin ve şirketlerin ihtiyaçlarına yönelik uzmanlarca yapılan detaylı değerlendirmeler sonucunda tasarlanan el terminali sistemi aynı noktadan farklı departmanlarını kontrolünü, adisyonların takibini ve tahsilat işlemlerini olabilecek en hızlı şekilde yapabilmenize yardımcı olur.

Verdiğiniz hizmette yenilikçiliği kimsenin olmadığı kadar üst seviyelere taşımak için farklılığa, farklılık için mobil terminal satış hizmetinin yaratacağı ayrıcalıklara ihtiyacınız olduğunu unutmayın.

Stok Kontrol ve Maliyet Yönetimi

Ürün ve Stok yönetimi DevPos’un mutfağıdır. İç içe geçen ürün grupları oluşturmak ve ürün tanımlamak DevPos’un üstün özellikleri ile çok basittir. Stok yönetiminde büyük kolaylık sağlayan terazi entegrasyonu ile, ürünlerinizi stok takibini gerçekleştirebilirsiniz. Gerçek zamanlı stok kontrolü ve maliyet yönetimi sağlayarak satın alma süreçlerini kolaylaştırır.

Tüm işletmeniz için adeta işin başladığı yer diyebileceğimiz stok ve maliyet yönetim noktasında, sağladığımız ürünler ve bu ürünlere tanınan varyasyonlar sayesinde renklilik gibi kontrol kolaylığı da hiç olmadığı kadar gelişmiş durumda. Depolar arası nakliye, sayım rapoları, fireler ve daha birçok farklı detayın basit bir ara yüz ile takip altına alınabildiği yönetim sistemimizde farklı şubeleri gruplandırmadan,  farklı ürünlere farklı ölçü birimleri uygulamak gibi özgün işlemler mümkün.

Web & Mobil Raporlama

Raporlarınızın mobil cihazının gibi küçük cihazlar haricinde web sistemi içerisinde yer almanızı sağlayan web raporlama sistemi ile artık kontrol sizin elinizde.

Yeni nesil yönetim anlayışında normalde büyük hesaplamalar ve ciddi bir organizasyon gücü gerektiren raporlama işlemi oldukça kolay bir hal alıyor.

Web üzerinden stok, transfer, personel, üretim, servis gibi işletmenizin sorumluluğunda olan her bir kola tek bir ekran üzerinden en güvenilir raporlar ile ulaşabilirsiniz.

Kolay Fiyat Değiştirme

Ürünleri menüye eklemek – çıkarmak kadar fiyatlar üzerinde yapacağınız değişiklikler de tablet menü sayesinde hiç olmadığı kadar kolay.

Ürünlerin zaman içerisindeki hızlı fiyat değişiminin size yeni bir menü basım ve dağıtım maliyeti olarak düşündürücü bir sorun olmasına son veren DevPos sayesinde hızlıca ve en kolay şekilde fiyatlarda değişiklikler yapabilir, bunun farklı ürünlerde olduğu gibi farklı şubelerde de uygulanmasının rahatlığına şaşırabilirsiniz.

Belli bir tarih veya zaman diliminde ürün fiyatlarını değiştirip kampanya yapabilirsiniz, değiştiğiniz fiyatlar belirlediğiniz zaman diliminde otomatik şekilde devreye girer. Kampanya bitiminde yine aynı şekilde otomatik olarak eski fiyat düzenine geri döner.

Adisyon Analizi

Adisyonlara dair tüm işlemleri tek bir ekran üzerinden takip etmenin yanı sıra tamamen kendinize özgü bir adisyon listesine sahip olmanın avantajlarını keşfetmeye var mısınız?

Adisyondan hangi ürünler çıkarıldı, hangileri eklendi? Adisyon listesindeki sütunları gruplandırmak mümkün olabilir mi? İkram edilen ürünler neler ya da adisyon üzerinde işlem yapan görevli kim? Bunlar gibi birçok soru ve daha fazlası tek bir ekran üzerinden artık sizin denetiminiz altında olabilir.

Reçeteli Stok Sistemi

Hızlandırılmış şekilde işlerin tamamlanmasını sağladığı gibi, detayların hatasız şekilde incelenmesine de olanak tanıyan reçeteli stok sistemi sayesinde, hem hammadde hem de satışa hazır ürünler aynı yan yana değerlendirilebiliyor.

Stok içerisinde yer alan ambalaj ve bu ambalajın kullanım oranı gibi aynı anda takip edilmesi gereken tüm verilerin birlikte incelenmesine olanak sağlayan reçeteli stok ile dilerseniz paket servis ve servis seçenekleri içerisinde tüketimleri birbirinden bağımsız olarak da gözlemlemek mümkün.

Cari Hesap Takibi

Stok ürünlerin yanı sıra hem üretim hem servis ağında eş zamanlı olarak takip olanağı sunan kolay ve entegre edilmiş otomasyon sistemi sayesinde cari hesap takibi artık tek tuşla parmaklarınızı ucunda.

Ambalaj kullanım oranı gibi üretim aşamasındaki mali hesapları takip etmenizin yanı sıra servisin tüketim hızına kadar birçok farklı konuda, farklı ölçü birimlerinde kendinize özgü bir listeleme ve gruplandırma sistemi ile takip için yenilikçi yöntemlerimiz ile tanışmanın tam zamanı!

Personel Performans Ölçümü

Adisyon üzerine tek bir tıklama yaparak müşterilerinizin görüşlerini öğrenebilmenizi sağlayan bilgileri edinmek, personel performans takibinin gelebileceği son nokta olsa gerek.

Kuryelerinizden servis elemanlarınıza kadar tüm personel ekibinizin çalışma hızını, hizmet şeklini, hizmet raporlarını ve adisyon işlemlerini eş zamanlı olarak takibiniz altına alabilir, daha önemlisi tüm bunlara tek bir tuş ile ulaştığınız müşterileriniz edindiğiniz görüşleri de ekleyerek gerçek bir yönetici olabilirsiniz.

Kurye Takibi

Paket servis esnasında kurye takibi sayesinde işletmenizin dışında da servisinize dair gerçekleşen her detay elinizin altında.

Kurye takibi için gelişmiş DevPos kurye takip sisteminden faydalanan teknolojiler yalnızca konum bilgisi ya da kuryenin ulaşma süresini değil, müşterinizin konuyla ilgili her görüşünü de en hızlı ve pratik şekilde öğrenebilmenizi sağlar.

Paket servis sisteminde imajınızı en az ürün kadar etkileyen bir diğer etmen olan kuryelerin takibi, eş zamanlı olmasını yanı sıra teknolojik yanıyla da hesap takibini de çok daha güvenilir kılıyor.

Tablet Menü

Mobil cihazların şık tasarımı, kolay kullanımı ve oluşturduğu imajı menülerinize taşıyarak müşterilerinizde oluşturacağınız prestiji daha da arttırmak tablet menü fikri kadar uzağınızda.

Mobil cihazlar menülerinizi çok daha zengin kılmasının yanı sıra daha modern bir görünüm yakalamanızı kesinleştirir. Tablet menü sayesinde personel ya da müşteriden kaynaklanabilecek birçok sipariş hatası son bulur, bu da müşteri memnuniyeti olarak işletmenizin garanti kazancı anlamına gelmektedir.

Fonksiyonel açıdan olduğu kadar görsel olarak da tablet menüler teknolojinin her anlamda getireceği önemli bir avantaj demektir.

Ürün Ve Ürün Gruplarının Hareket Analizi

Ürünlerinizin hammadde deposundan üretim noktasına, işletmenizin mutfağından müşterinizin masasına kadar geçirdiği tüm bu uzun yolculuğu eş zamanlı olarak ve tek bir ekran üzerinde gruplandırarak takip etmek eminiz işlerinizi hiç olmadığı kadar kolaylaştıracak.

Kendi dilediğiniz grupları yine kendi tarzınıza bağlı olarak yaratabilir yani bir başka deyişle ürün hareket analizini kendi dilinizden yapabilirsiniz. Ürün nakliyesi gibi anlık takibin ve çalışmanın maksimum hızda olmasının büyük önem taşıdığı bir konuda siz de en pratik ve anlaşılır ara yüz kullanımının tadını çıkabilirsiniz.

Ürünlerinizi grupladıktan sonrasında da tüm hareketleri kontrolünüz altında. Gelişmiş cihazların size özel dizayn edilmiş anlaşılır kullanım özellikleri ve bu özelliklerin entegrasyonu sayesinde ürün grubu hareketlerini dilediğiniz şekilde yönlendirmek mümkün.

Hammadde gibi genel grupların yanı sıra alt gruplandırmaları tamamen kendi işletmenize özgü şekilde kendiniz oluşturabilir ve bu grupları listeler halinde yönetmenin ayrıcalığını yaşarsınız. Ürünlerinizin atacağı her adım takibiniz altında olduğu sürece sizin atacağınız her adım da daha büyük olacak.

Üretim Reçete Sistemi

Üretime dair her detay artık reçete sistemi sayesinde yan yana ve karşınızda. Üretim reçete sistemi maliyete dair her bilgiyi kolayca raporlandırma imkanı sunmasının yanı sıra sizlere hiçbir eksik ya da yanlış bilgi olmaksızın stok ürünlerin kontrolü hakkında da ekranınızdan bilgi verir.

Hammaddeden servise hazır ürüne kadar üretimin her alanında ürünlerinizin yalnızca sayı, oran, maliyet ve işlem görmekte oldukları aşamayı değil, buna bağlı olarak personel verilerini ya da nakil takibi gibi anlık basamakları da takip edersiniz.

Ayrıntılı Ürün Maliyet hesaplanması

Ürünlerinizi kendi işletmenize özgü bir şekilde gruplandırarak her aşaması göz önünde bulundurulan bir raporlama sistemi ile takip etmek, hatasız ve pratik bir maliyet hesabı sağlamanın en yenilikçi yolu.

DevPos’un geniş ve geliştirilmiş veri tabanınız size dilediğiniz maliyet bilgilerini pratik ara yüz takibi ile kolaylaştırılmış bir şekilde sunarken, ayrıntılı maliyet hesaplanması ise fire veren ürünlerinizin ayrı olarak listelenmesi ya da teraziden gelen direkt ölçüm verileri gibi birçok profesyonel detayı da beraberinde sunar.

Entegrasyonlar

Her an yanınızda bulundurabileceğiniz tek bir cihaz üzerinden işletmenize dair tüm veri sağlayıcıların entegre edildiği ve bununla kalmayıp size en pratik ara yüz kullanım özellikleri sayesinde bu entegrasyonun pratiklik ile bir araya geldiği bir yönetim anlayışı artık hayal değil.

Çağrı merkezi, yemeksepeti, online siparişler, stok, reçete, maliyet , merkez şube kosodilasyon, anlık üretim durumu, anlık üretimler, CRM, barcode ve standart teraziler, POS ve klasik yazarkasalar bu geniş ve zengin entegrasyon ağının sadece birkaç parçası.

Beach İşletmeleri için Otomasyon Yazılım Kullanımının Avantajları

Beach tarzı işletmeler için özel olarak düşünülmüş tüm ihtiyaç ve talepleri karşılayan otomasyon sistemleri sayesinde siz de alanında lider bir işletmeci olabilirsiniz. Son teknoloji cihazların ve entegrasyon sistemlerinin işletmelere özgün bir şekilde uyarlanması ile ortaya çıkan beach otomasyonu işletmenizi zirveye taşıyacak olan tüm özelliklere sahiptir. Hem görsel açıdan hem de fonksiyonel olarak müşteri sayısı ve potansiyelini arttırmanızda öncü olan beach otomasyon sistemleri ile siz de işletmenizde her daim en yüksek verimi minimum çaba ile yakalamak mümkün olur.

Beach pos sistemleri adisyon gibi her an takibinin zor olduğu ancak işletmelerin kayıtları ve müşterilerden doğru tahsilat yapılması için doğru bir şekilde denetiminin yapılması gereken önemli basamaklarda işletmelerin yardımına koşar. Beach adisyon sistemi ile pos cihazı olarak son teknoloji el terminallerini kullanabilir, bu sayede her açıdan teknolojinin getirilerinden işletmenizde faydalanabilirsiniz. Örneğin eski usul kağıt ve kalem kullanarak alınan siparişlerde hem hesap kaydının tutulması, hem ücretin hesaplanması, hem de müşteriden tahsilatı yapılması esnasında birçok karmaşa yaşanmaktadır. Bu gibi karmaşalar müşteri ile yaşanan sorunlara ya da işletmenin gerekli mali kayıtlarında profesyonellikten uzak hatalara yol açar. Ancak beach adisyon sistemleri fiyatları uygunluğu ile sağladığı imkanların yanı sıra teknolojik gelişmelerin işletmenizdeki yansıması olarak tüm bu işlemlerin hatasız ve düzenli bir şekilde yapılabilmesini sağlar.

Bilindiği gibi beach işletmeleri gibi özellikle sezonluk talebe bağlı olarak geniş bir alana yayılan, gürültü ve kalabalığın fazla olduğu mekanlarda, müşteri ve personel takibi işletmeciler için en büyük sorunlardan biridir. Ancak beach adisyon programı ile artık el terminalleri üzerinden siparişleri hiçbir karmaşa olmadan alabilen personelleriniz, aynı zamanda iletişim ya da erişim sorunu yaşamadan anında üretim noktasına siparişi iletebilir. Bu esnada siparişin durumu, hazırlanmanın hangi aşamasında olduğu gibi bilgiler de müşteriye en doğru şekilde yansıtılır ve müşteri memnuniyeti garanti altına alınır. Personellerin çalışma hızı gibi verimi de maksimuma ulaştığında sistemde personel kaynaklı hatalar minimuma indirgenir. Beach adiyon programı sayesinde işletmenizdeki farklı müşteri profillerine yönelik farklı ödeme seçeneklerini kontrol edebilir, elektronik ortamda her türlü tahsilatın sağlanabiliyor olmasının güvenini verirsiniz. Ayrıca masa ve siparişler hakkındaki değişikliklerin de yarattığı karmaşa bu sistem sayesinde son bulur. Beach adisyon sistemleri fiyatları işletmecileri düşündürse de görüldüğü gibi bu sistemler ile elde edeceğiniz başarı ile hali hazırda kara geçmiş olursunuz. Çünkü beach işletmelerin kontrolü zor olması nedeniyle sık sık yaşadığı ikram, sipariş iptali, sipariş eklemesi, hangi personelin hangi masa ve siparişten sorumlu olduğu ve bu konudaki çalışmanın hangi aşamada olduğu gibi bilgilerin tamamı el terminalleri aracılığıyla oturduğunuz yerden kontrol altındadır, hem de işletmenizin başında olmasanız bile. Tabi bu özellik aynı zamanda beach otomasyon programı sayesinde elde edeceğiniz bir diğer avantajdır. Çünkü personel kontrolünü daimi olarak el altında bulundurabilen işletme sahipleri için çalışanların izin durumu, puantaj ve ücret hesapları ya da bordro dökümü de sıkıcı bir işten çıkıp tek tuşla halledilebilen basit birer işleme dönüşür.

Beach sipariş sistemi alışılmış sipariş alma yöntemlerinden kaynaklanan tüm sorunları ortadan kaldırması ile yalnızca işletmeci kontrolünü artırmakla kalmayıp personel verimini de maksimuma çıkarır. Son teknoloji terminal cihazlar efor ve zaman kaybı olmaksızın hatasız sipariş teminini sağlarken üretim noktasının da aşamalar konusunda çok daha sistematik çalışmasına yardımcı olur. Bu açıdan bakıldığında beach otomasyon programı fiyat bakımından oldukça uygun olacaktır. Çünkü hatasız ve hızlı işleyen bir beach işletmesi müşterilerin geri dönüşlerinin de işletmeci yüzünü güldüren cinsten olmasını sağlayarak ciddi bir organik reklam anlamına gelir. Ayrıca tamamen son teknoloji tablet ve akıllı telefonlardan oluşan el terminali sistemi beach sipariş programı tarafından sunulan bir diğer avantajı oluşturmakta, beach işletmelerin elit müşterileri için görsel açıdan farklı ve yüksek bir prestij sağlanmaktadır.

Beach otomasyon sistemleri fiyatları içerisinde dahil olan terminallerin tamamı garanti altında olmakla birlikte alanındaki son teknoloji ürünler olması sayesinde pratik kullanımı gibi estetik olarak da etkileyiciliği ve başarıyı garanti eder. Ayrıca bu ürünlerin sadece terminal olarak hizmet vereceğini düşünmek için acele etmeyin. Çünkü yenilikçi fikirlerin başında gelen tablet menü özelliği ile beach sipariş programı işletmenizde çığır açacak bir yöntem olabilir. Tablet menü özelliği sayesinde farklı ürünlerin görsellerini ve etkileyici videolarını menünüze yerleştirebilir, bu sayede ürün satışında çok büyük farklılıklar sağlayabilir ya da yeni ürünlerin reklamı için ekstra bir çaba sarf etmek zorunda kalmazsınız. Ayrıca sıradan menüleri kullanan işletmelerde olduğu gibi her ürün, menü ya da fiyat değişikliğinde yeni bir menü siparişinin mali ve zaman kayıplarını düşünmez, oldukça pratik bir şekilde tablet menü içeriğinde değişiklikler yapabilirsiniz. Bu nedenle bir tereddüt konusu olarak görülen beach otomasyon sistemleri fiyatları sizlere aslında uzun dönemde tam tersi büyük bir kar getirisi demektir.

Beach adisyon programı sayesinde işletmecilere sağlanan kontrol ve denetim gücü, işletmenin istisnasız her basamağında mevcuttur. Bu konuda stok ürün kontrolü de örnek verilebilecek olan beach otomasyon yazılımı sayesinde artık işletmenizin üretim ve servis noktaları gibi stok noktasını da içerisindeymiş gibi sürekli kontrol altında tutabilirsiniz. Tüm cihazların entegre halde çalışmakta olduğu beach otomasyon yazılımı sayesinde kontrol paneli olarak kullandığınız ekran üzerinden stok ürünlerinin anlık ölçüm sonuçlarına faklı ve seçmiş olduğunuz ölçü birimleri ile ulaşabilirsiniz. Hangi ürünün ne kadar kaldığı konusunda anlık bilgi almanızın yanı sıra tükenmesi öngörülen ürünlerin otomatik siparişini de dış temin noktalarına ileten akıllı beach otomasyonu yazılımı sayesinde herhangi bir siparişin temin edilememesi gibi sorunların ortadan kalkmasını sağlarsınız. Aksamadan ilerleyen bir işletme sistemi için görüldüğü gibi aslında stok noktasının kontrolü kilit role sahiptir. Bu sebeple size transfer sonucunda ve hasar halinde güncellenen ölçüm sonuçları ile stok ürün kontrolünde yardımcı olan beach otomasyon yazılımı ile siz de ürünleri dilediğiniz gibi listeleyebilirsiniz. Daha detaylı açıklamak gerekirse ürünleri kendi işletmenize ve çalışma prensiplerinize uygun şekilde gruplandırabilir, liste haline getirebilir, transfer raporları düzenleyebilir ve raporları farklı filtreleme seçenekleri sayesinde derin bir veri tabanı haline getirebilirsiniz. Daha da iyisi elbette tüm bunlar için sayfalar dolusu kayıt, personele erişim ya da uzun uzun hesaplamalar ile uğraşmak zorunda kalmadan tüm işlemleri tek bir ekran üzerinden en doğru ve objektif şekilde yapabilecek olmanızdır. Stok ürünlerin değerleri gibi transfer esnasında anlık olarak nerede bulunduğunu bilmek de beach otomasyon yazılımı sayesinde personellerden bağımsız denetiminize katkı sağlayacak bir diğer özelliktir.

Tüm sistemlerin entegre halde çalıştığı otomasyon sisteminde yalnızca elektronik cihazlar değil, sistemler de bir bütünlük halinde elinizin ve kontrolünüzün altındadır. Web sitesi, sosyal medya ve müşteri geri dönüşleri ya da telefon kayıtları gibi tüm bilgileri anında bir rapor şeklinde görmeye olanak tanıyan sistem sayesinde tek ekran üzerinden dilerseniz akıllı telefon dilerseniz geniş ekran cihazınız ile işletmenize yönelik tüm iletişim ağları da haberiniz dahilinde yürütülmektedir. Bu sayede size ulaşan kişilerin yanı sıra sürekli müşterilerinizin de sipariş, telefon gibi bilgilerine kolayca ulaşabilirsiniz. Elbette müşteri geçmişine sahip olan bir işletmeci için hızlı servis ve memnuniyet içerikli geri dönüşler kesin demektir.

Beach otomasyon basamakları görüldüğü gibi her alanda işletmecilerin yanında olmakta ve beach gibi yoğunluğunun denetimini zorlaştırdığı bir mekan için duyulabilecek tüm ihtiyaçlar düşünülmüştür. Beach adisyon yazılımı ile yalnızca tek ödemeye izin verilen ve tahsilat takibinin yapılamadığı eski yöntemler yerine el terminali üzerinden tüm işlemlerin kolaylıkla görülüp raporlandırılabildiği bir sisteme geçmek, işletmenin getirisi olmayan işlerle zaman kaybetmemesi ve çok daha verimli olması anlamına gelecektir. Özellikle de kullanılan elektronik ürünlerin hatasız işlem takibine izin veren çok özellikli yapısı, işletmecilerin farklı ve özgün bir yönetim anlayışını keşfetmesini sağlayacaktır. Beach sipariş yazılımı ise hatasız şekilde alınan ve kargaşa yaratmaksızın yine aynı güvenilirlik ile üretim noktasına iletilen siparişlerin daima işletmecinin gözetimi altında olmasını, işletmeci beach işletmesinde bulunmasa dahi üretim ve servis personellerinin performansını denetleyebilmesi anlamına gelen bir sistemdir. Stok kontrolü, tablet menü kullanımı, raporlandırma seçenekleri gibi diğer birçok bahsetmiş olduğumuz özellik de eklendiği zaman ortaya işletmeciler için düşünülebilecek her türlü yardım ve desteğin konduğu bir sistem karşımıza çıkar.Beach otomasyon yazılımı fiyat konusu tam bu noktada bir sorun olmaktan çıkar ve aksine işletmeciler için bir kar kapısı, kazanç anahtarı ve markalaşma ihtiyacı halini alır. Siparişin temin edilemediği, stok ürün hakkında kesin bilgiler alınamadığı için temin noktaları ile son dakika sorunlarının yaşandığı karmaşa halindeki bir işletme yerini zincirin tüm halkalarının bir seri halinde aksama olmaksızın devam ettiği bir işletme yürütmesine bırakır ve bu sistematik çalışma DevPos yazılımları ile garanti altına alınır.

Beach sipariş yazılımı gibi yenilikçi fikirleri işletme ortamına taşıyan teknolojik çözümler sayesinde sizin de müşteri memnuniyeti gibi prestijinizdeki yükselme de garanti altındadır. Özellikle sezonluk olarak yoğun talep alan işletmelerin geniş alana yayılması ile birlikte iyiden iyiye denetiminin zorlaştığı bu gibi işletmeler için teknolojik ürün ve sistemlerden yardım almak zorunlu denebilir. Ancak tam bu noktada sistemi kullanmaktan çok, sistemi doğru markalar aracılığı ile tanımak öncelik halini alır. Çünkü alanında tecrübeli ya da yeterli olmayan bir beach adisyon yazılımı şirketi ile çalışmak işletmede beklenen düzen ve performansı sağlamak yerine tam tersi büyük hata ve karmaşalara yol açarak yoğun sezonlarda işletmecileri çok büyük sorunlar ile karşı karşıya bırakabilir. Bu nedenle beach adisyon yazılım fiyatları konusunda gösterilen araştırma ve seçme titizliği alanında uzman bir yazılım ekibi ile çalışma konusunda da gösterilmelidir. Alanında olabilecek en profesyonel ve tecrübeli çalışma ekibine sahip olan DevPos ailesi ise size aradığınız kaliteli hizmeti sunmanın yanında güveninizin karşılığını sonuna kadar alacağınızı da garanti etmektedir. Çünkü beach otomasyon yazılım fiyatları içerisine dahil olan uzman ekip eğitim ve desteği sayesinde birçok işletmecinin en büyük soru işaretlerinden biri olan satış sonrası yazılım sistemi kullanımı konusunda da tereddütler ortadan kaldırılır. Satışı takip eden süreçte 7/24 destek için iletişime açık olan uzman ekibimiz hali hazırda kendi alanında sarsılmaz bir konuma sahip olan birçok işletmenin referansını kazanmış ve bu tecrübelerini sizinle paylaşmak için hazırdır. Siz de detaylı bilgi edinmek ve fiyat konusunda bilgi almak için bir an önce Devpos ile iletişime geçmeli, teknolojinin çığır açmakta olduğu işletmecilik dünyasında bir an önce başarı tablosunda yerinizi ayırtmalısınız.

Club İşletmeleri için Sayısız Avantajları ile Otomasyon Sistemleri

Club tarzı işletmeler için ürün yönetim ve takibi oldukça zorlu basamaklardan geçen birtakım işlemler ile bilinir. Ancak işletmecilerin işini kolaylaştırmak geliştirilen özel Devpos sistemleri club işletmecileri için hem başarıyı zirveye çıkarmanın hem de işleri olabilecek en kolay hale getirmenin anahtarıdır. Club pos sistemleri ile siz de mekanınızı yeniden yaratmaya hazır mısınız?

Club otomasyonu işletmenizin kontrol altında tutulması gereken her basamağını sizler için her nerede olursanız olun dilediğiniz gibi yönetme ve raporlandırabilme imkanı sunan büyük avantajlarla dolu yenilikçi bir teknoloji ürünüdür. Club otomasyon programı sayesinde işlerinizi artık personellerinizin başında olmadığınız zaman da kolayca yönetmek ve takip etmek mümkün olur. Devpos ile en kaliteli cihazları el teminali şeklinde kullanarak adisyon, personel, ürün stok, transfer, müşteri bilgileri ve görüşü gibi birçok bilgiyi birazdan öğrenmek üzere olduğunuz çok daha fazlasını elinizin altında bulundurabilirsiniz. Daha da iyisi club otomasyon sistemleri tüm bunları işletme sahipleri için özel ve özgün bir tasarım ve listeme yöntemi ile sunarak pratikliği daha da arttırır.

Ürünlerinizin asıl çıkış noktası olan ve tüm teminatın sağlandığı stok noktası kontrolü, ani durumlar ve sipariş eksikleri ile karşılaşmamak yani her daim aynı kalitede sipariş sunabilmek amacıyla oldukça önemli. Tam bu noktada yanınızda olan club otomasyonu sayesinde artık stoktaki ürün giriş çıkışlarının tamamı anlık olarak karşınızda. Hangi üründen ne kadar temin edildi, dış temin noktalarından stok noktasına gelişi ne kadar sürdü, stok ürünleriniz transfer esnasında anlık olarak nerede ve bu ürünlerin farklı ölçü birimlerindeki karşılığı ne kadar, gibi soruların tamamı tek bir sayfada karşınızda. Club otomasyon programı en güvenilir ve son teknoloji entegrasyon sistemini kullanarak sizlere ürün hakkında sunulan sayısal veriler üzerinden ihtiyaçlarınıza yönelik önceden önlem almanızda en doğru rehber olur. Ayrıca işletmenizin olası eksiklerine karşılık azalmakta olan stok ürünler için otomatik dış temin noktası bildirimi sağlanabilir. Club otomasyon sistemleri ile edineceğiniz bir diğer avantaj da tam bu noktada gerçekleşir. Çünkü normalde personellerin hatasız çalışması halinde dahi her zaman ürünlerle ilgili veri almanız mümkün olmayabilir, kağıt – kalem ile tutulan raporlarda yanlış işlemler yapılma olasılığı yüksek olduğu gibi personele erişim de her zaman sağlanamayabilir. Oysa club otomasyon programı fiyat seçenekleri ile dilediğiniz yöntemleri ve özellikleri kullanabilir, bu sayede stok noktasına erişim derdi olmadan en güncel ve objektif bilgileri işletmeniz için anında sağlayabilirsiniz.

Club tarzı işletmeler için karın elde edilmesi kadar bunu tek tek kağıda döken adisyon sistemi de elbette kazanç kadar önemli. Bu nedenle en büyük yardımcınız olan club otomasyon yazılımı size adisyon alanında da beklenmedik teknolojilerle çözümler sunar. Club adisyon sistemi sayesinde kontrol ve müşteri takibinin oldukça zorlu olduğu, haliyle personel konusunda tereddütler yaşandığı club işletmelerde artık personel kaynaklı hatalar minimuma inerken, sizlere de hızlı ödeme ile mutlu müşteriler kalır. Club adisyon sistemleri fiyatları sunduğu avantajlı dünya göz önünde bulundurulduğu takdirde oldukça uygun bir hal almaktadır. Çünkü müşterileriniz için farklı ödeme tiplerinde en güvenilir ve hızlı adisyon tahsilatını sağlayan son teknoloji Devpos elektronik cihazları sayesinde sizlerin de adisyonları raporlandırmanız adeta yük olmaktan çıkar. Club adisyon yazılımı müşterilerin tahsilat seçeneği beklentilerine yanıt verirken, sizin de masa değişikliği, sipariş iptali ya da ikramı gibi durumlarda hiçbir hata ya da karmaşa olmaksızın oturduğunuz yerden dilediğiniz şekilde yönetiminizi sağlar. Ayrıca belli dönemlerde istediğiniz filtreleme seçeneğini kullanarak club adisyon programı aracılığıyla kendi özel veri tabanınızı oluşturabilirsiniz.

Club tarzı işletmeler için genelde ödemeler ön ödeme şeklinde alınmakta, bu da müşterilerin gün içindeki harcamalarının takibinde etmen olmaktadır. Bu nedenle sizlere takibinizde hiçbir iş yükü ya da hata oluşturmadan yardımcı olan club sipariş sistemi ile siz de gün sonu yükleme ve harcama raporlarına rahatlıkla ulaşmanın avantajlarını bir an önce denemelisiniz. Club sipariş programı club gibi fazla gürültü nedeniyle personel hatasına fazlaca mahal verilen yerler olsa da, tek bir panel üzerinden rahatlıkla görülebilen tüm bilgiler müşteri ile yaşanması muhtemel tüm sorunları ortadan kaldıracaktır. Tek tek her bir ürünün rapor şeklinde sunulmasının yanı sıra mutfak ya da bar gibi üretim noktaları ile her an irtibat ve gözlem halinde olabilir, ürünlerin ne durumda olduğu, üretim noktası personelinin çalışma durumu, ürünün temin edilip edilemediği ve siparişin iletilme hızı gibi tüm yönetim detaylarını kontrol edebilirsiniz. Yani club sipariş yazılımı hatasız bir sipariş temini sunulmasının yanı sıra müşterilerin olası her türlü şikayet ve talebine anında yanıt alınmasını ve sizin de personeli her daim verimli kılabilmenizi sağlar.

Ön ödeme sistemi ile çalışmanın verebileceği zorlukların göz önünde bulundurulması ile özellikleri geliştirilen club sipariş programı sayesinde yalnızca farklı ödeme tipleri talep eden müşteriler için değil, ödeme konusunda sorun yaşanması muhtemel durumlarda da teknoloji yardımınıza koşmuş olur. El terminali sayesinde en kolay şekilde takip edebileceğiniz, hatta barkodlu ürün satışlarında dahi avantajlarını kullanabileceğiniz club adisyon sistemleri fiyatları ile de işletmeniz için yatırım anlamına gelir. Adisyon raporlarında uygulanabilen filtreler istediğiniz özellik ve dönemlerde yapılan ödemeleri anlık olarak gözler önüne serer.

Club otomasyon programı fiyat konusunun yanı sıra kullanımı ile de işletmeciler için birçok soru işaretine neden olabilir. Oysaki maksimum pratiklikte sunulan arayüz özellikleri sayesinde tüm bu club otomasyon ayrıcalıklarının kullanımı herkese uygun bir hal alır. Son teknoloji tabet ve akıllı telefonların kontrol paneli amacı ile kullanıma sunulduğu club otomasyon sistemleri fiyatları ile de görmeyi beklediğiniz uygunluğu sizlere bir diğer avantajı olarak sunar. Kolay arayüz kullanımı teknolojik ürünlerin yönetimini herkese göre uygun bir hale getirirken ürünlerin gruplandırılması ve listelenmesi için geliştirilmiş işletmeye özgü özellikler ise sizlerin kendi sistemini yaratmasına olanak verir. Bu durumda club sipariş programı için sizin yerinize her noktada gözü olan bir yönetici demek yanlış olmaz. Elbette pratiklik avantajı da bu mükemmel yardımcının kullanılması için akıllara takılan tüm soru işaretlerine son veren cinstendir. İçinde saatlerce kaybolduğunu birçok belge, doküman ve dosyanın yerine tek bir panel sayfası üzerinden tüm gruplandırma, filtreleme ve listeleme işlemlerini yapmanız artık işletmenizde hiçbir hataya yer vermeksizin zamanın ve enerjinizin tamamen size kalması demektir.

Aklınıza hala club sipariş programı ve kullanımı hakkında tereddütler varsa, sizlere profesyonel çalışma ve destek ekibimizin 7/24 yardımcı olmaya hazır olduğunu hatırlatmak isteriz. Devpos ailesinin garanti ile teslim edilen ürünleri ile yaşamanız olası olan her sorunu için uzmanlarımız eğitim ve yardım vermeye hazır olup, sizlerin de bu pratiklikten en verimli şekilde yararlanmanız sağlanır. Club otomasyon sistemleri fiyatları satış esnasında işletmeniz için en uygun şekilde belirlenmiş olsa da sizlere sağladığımız ayrıcalıklar bununla sınırlı kalmaz ve satış sonrasında da ekibimiz her türlü sorunda yanınızdadır. Club adisyon yazılımı için kullandığınız el terminallerinden menü olarak kullanılabilen tabletlere kadar her anlamda pratiklik gibi prestij de sağlayan son teknoloji ürünler sizin olacak, bu ürünlere ait her türlü eğitim ve destek sağlanacaktır. Elektronik cihaz kullanımın sağladığı elit altyapının ise yeni müşteriler, memnuniyet ve sadakat olarak geri dönüş sağlayacağı de unutulmamalıdır. Club gibi görselliğin büyük önem taşıdığı işletmelerde tablet menü sistemi sayesinde istenen ürünün canlı ve çarpıcı fotoğraf ve videoları müşterilere sunulabilmekte, bu da alanınızda fark yaratmanız ve anlık etkileyiciliğin en üst noktasını işletmenize taşımanız anlamına gelmektedir.

Club adisyon sistemleri ile club tarzı işletmelerin kendine özgü her türlü probleminin düşünüldüğü bir sisteme dahil olmanızdan kaynaklı müşterilerinize de ayrıcalık ve farklılık vaat etmeniz mümkün olmaktadır. Örneğin müşteri bilgilerinin kayıt altında tutulduğu el terminalleri sayesinde müşterilerinizi etkileyebilir, kendilerine ait sipariş bilgilerine anında ulaşarak taleplerini daha hızlı karşılayabilirsiniz. Kendisine ait bilgilerin tekrarlanmasına gerek olmadığını gören müşteriler için uğrak bir işletme halini alırken, müşterilerinize ait bu konuda geri dönüşleri de inceleyebilirsiniz. Birçok farklı sistem ile entegre halde çalışan club otomasyon yazılımı internet sitesi ya da telefonların da yönetiminde size yardımcı olurken, işletmenizin müşterilerinin görüş ve taleplerine ya da internet sitesindeki bağlantıların aldığı geri dönüşlere hakim olabilirsiniz. Daha da iyisi club otomasyonu yazılımı mekanınız için rezervasyon, sipariş talebi gibi durumlarda müşterilerinizin bilgi ve fikirlerine sahip olmak kişiye özel bir sistem oluşturmanızı, hem de bunların tamamını hiçbir zahmet olmaksızın yaratabilmenize olanak tanır.

Cub adisyon programı farklı müşterilerinizin kaydedilmiş olan verilerini tahsilat esnasında da en iyi şekilde değerlendirme imkanı verir. Örneğin club tarzındaki  işletmenizin daimi müşterileri için özel ödeme türlerinde de tahsilat sağlayabilir, tüm bu işlemler esnasında ön ödeme takibini terminal üzerinden en pratik şekilde düzenleyebilir, herhangi bir karmaşa ya da hata yaşanmaksızın müşterilerinizin tahsilat işlemlerini tamamlayabilirsiniz. İkram gibi özel müşterilere yapılan yaklaşımları dahi ekleyebileceğiniz club adisyon sistemleri fiyatları ile sağlamış olduğunuz avantajlar mekanınızı başarıya taşımakta önemli bir anahtar olmaktan fazlasını taşımaz.

Club otomasyon yazılımı fiyat konusundaki uygunluğunu yanı sıra görüldüğü gibi sunduğu sınırsız avantajlar ile dolu işletme dünyası ile de farkını ortaya koyar. Ancak bilindiği gibi konuda dikkat edilmesi gereken yalnızca club otomasyon yazılım fiyatları değil, aynı zamanda yazılım sisteminin sizlere sunduğu kalitedir. Çünkü bu denli son teknoloji bilgisi gerektiren yenilikçi bir çözüm sisteminde yanlış isimler ile çalışmak hem zaman hem de ciddi bir maddiyat kaybı anlamına gelir. Ancak club adisyon yazılım fiyatları gibi kalite ve verilen hizmet konusunda da tamamen işletmenizin başarısı ve işletmecilerin memnuniyetine odaklanan özel sistemimizde güveninizin boşa çıkmayacağı garanti edilmektedir. Profesyonel işletmecilerin referansına sahip olmanın haklı gurunu yaşayan Devpos ailesi, sizin de farkınızı gösterirken aynı zamanda işletmeciliği kolay ve zevkli bir alana dönüştürmeniz için en yüksek kalitede club sipariş yazılımı ve ürünleri temin etmektedir.

İster tek şubeli ister şube zinciri şeklinde olsun, club tarzı işletmelerde yönetimin zorluk ve gerekleri düşünülerek oluşturulan özgün club adisyon programı ile artık müşteriye ulaşan ürünün servisinden personelin çalışma verimine kadar istisnasız her detay bilgi elinizin altında olacak. Yalnızca club adisyon yazılımı ile değil, takip sistemi, rapor ve gruplandırma seçenekleri, stok kontrolü, servis ve transfer bilgileri, müşteri kaydı, farklı sistem ve cihazlar ile entegrasyon gibi sayısız avantaj ile işletmeciliğin geldiği son noktaya herkesten önce erişebileceksiniz.

Ücretsiz DevPos Demo Talebi Ve Destek Hizmetleri İçin Bilgilerinizi Bırakın, Sizi Arayalım