Hakkımızda

Konuk ağırlama endüstrisine uygun yazılımlar geliştirip dünyanın tercih ettiği lider donanım çözümleriyle birlikte sunmaktan, müşterilerimize sene boyunca 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet vermekten gurur duyuyoruz.

Bizi Takip Edebilirsiniz
 

Cafe & Bar Otomasyon

Cafe & Bar Yazılım Otomasyon Sistemi

Konuk ağırlama sektörü için geliştirilen Stok Kontrol ve Maliyet Yönetimi çözümü; gerçek zamanlı stok kontrolü ve maliyet yönetimi sağlayarak satın alma süreçlerini kolaylaştırır.

A’LA Carte Servis

A’la Carte servis sistemi ciddi bir organize olma ve hatasız şekilde hizmeti tamamlayabilme profesyonelliğini gerektirmektedir. Müşterilerin talep ettiği siparişin eksiksiz ve doğru şekilde alınması, mutfağa sipariş iletme, sürecin yakından takibi ve sipariş iletme gibi çok basamaklı olan A’la Carte sisteminde her adım geniş varyasyon seçenekleri ile gerçekleştirilir.

Dilerseniz koltuk bazında siparişte bulunabilirken, özel sistemler ile siparişlerin hazırlanması gereken zamanlamayı anında kontrol edebilirsiniz.

Self Servis

Müşterinin kendi kendisine farklı sunum aşamalarını hızlandırmasını odak noktasına alan self servis yönteminde, yine müşteri için işleri kolaylaştırmak temel hedef olacaktır.

Tercih edilme nedeni olarak self serviste en başta gelen kolaylılık kriteri kolay bir kullanım ara yüzü ile sağlanabilmektedir.

Aranan ürüne en kolay şekilde ulaşılabilmesini sağlayan kullanımı hızlı ve pratik bir ara yüz sayesinde self serviste dahi fark yaratılabilmektedir.

Paket Servis

Evlere sipariş servisi yapan işletmeler için tartışmasız bir öneme sahip olan POS sistemi, paket servis için olmazsa olmaz.

Adrese giden paketlerin servis süreci, bu süreçte kuryenin performansı, SMS ile müşteriye bilgi verilmesi ya da paketin teslimi esnasında müşteri bilgilerinin teknolojik olarak kaydedilmesi için kaliteli bir POS sistemi kullanılmaktadır.

Online sipariş sitelerinin aktif kullanımı için de POS cihazı ve birçok farklı sistemin bir araya getirilerek profesyonelce yönetimi sağlanmaktadır.

Barkodlu Satış Sistemi

Marketlerden benzin istasyonlarına, bakkallardan toptancılara kadar sürekli olarak alışveriş halinde olduğumuz her noktada barkodlu satış sisteminden faydalanılmaktadır.

Devpos Otomasyon programı ile entegre bir şekilde çalışmakta olan barkodlu satış sistemi, hızlı alışverişin anahtarıdır.

Ön muhasebe modülü ile tam entegre olarak kullanılan barkod sistemi, para üstü hesabından ciro takibine kadar geniş ve güçlü bir veritabanı için de teknolojik bir ihtiyaç.

Ön Ödemeli (Pre Paid) satış sistemi

Dilerseniz sizin, dilerseniz de sizin yerinize bir başkasının içerisine para yüklemesi yapabileceği bir sistem olan Ön Ödemeli (Pre Paid) Satış Sistemi müşterilere mağazalardan internet sitelerine kadar birçok yerde ödeme yapma imkanı sunuyor.

Herhangi bir banka hesabına bağlı olmayan ve kredi kartından farklı olarak limiti bulunmayan ön ödemeli kartlarda kayıp ve çalıntı anında kartın bloke edilmesi ve bakiyenin yeniden temin edilmesi gibi avantajlar, bu sistemi nakitten çok daha güvenli ve pratik kılar.

DevPos ile tam entegre çalışan ön ödeme sistemi işinizi bir adım öne taşıyor.

İşletmeye Özel Masa Yerleşim Sistemi

İşletmenizde yapılan masa değişiklikleri, adisyon transferleri ve masa hesabına dair silinme ya da eklemeler anında sizin kontrolünüz altına alınabilir.

DevPos ullanımı kolay ara yüzü sayesinde özel organizasyonlar için de masa yerleşimi işletmelerin kendine özgü talep, ihtiyaç ve olanaklarına uygun olarak düzenlenebilmekte.

Masa yerleşiminin yanı sıra hesaplarının da detaylı olarak veriye dökülebilmesi sayesinde işletmeler için, artık her bilgi ekranınızda, demek mümkün olacak.

Mobil Terminalden Satış (El Terminali Sistemi)

Yeni nesil otomasyon hizmetlerinin gıda sektöründeki en pratik yansıması olan mobil terminalden satış yöntemi sayesinde kolaylık aynı zamanda estetik de kazanıyor.

Sistemin ve şirketlerin ihtiyaçlarına yönelik uzmanlarca yapılan detaylı değerlendirmeler sonucunda tasarlanan el terminali sistemi aynı noktadan farklı departmanlarını kontrolünü, adisyonların takibini ve tahsilat işlemlerini olabilecek en hızlı şekilde yapabilmenize yardımcı olur.

Verdiğiniz hizmette yenilikçiliği kimsenin olmadığı kadar üst seviyelere taşımak için farklılığa, farklılık için mobil terminal satış hizmetinin yaratacağı ayrıcalıklara ihtiyacınız olduğunu unutmayın.

Stok Kontrol ve Maliyet Yönetimi

Ürün ve Stok yönetimi DevPos’un mutfağıdır. İç içe geçen ürün grupları oluşturmak ve ürün tanımlamak DevPos’un üstün özellikleri ile çok basittir. Stok yönetiminde büyük kolaylık sağlayan terazi entegrasyonu ile, ürünlerinizi stok takibini gerçekleştirebilirsiniz. Gerçek zamanlı stok kontrolü ve maliyet yönetimi sağlayarak satın alma süreçlerini kolaylaştırır.

Tüm işletmeniz için adeta işin başladığı yer diyebileceğimiz stok ve maliyet yönetim noktasında, sağladığımız ürünler ve bu ürünlere tanınan varyasyonlar sayesinde renklilik gibi kontrol kolaylığı da hiç olmadığı kadar gelişmiş durumda. Depolar arası nakliye, sayım rapoları, fireler ve daha birçok farklı detayın basit bir ara yüz ile takip altına alınabildiği yönetim sistemimizde farklı şubeleri gruplandırmadan,  farklı ürünlere farklı ölçü birimleri uygulamak gibi özgün işlemler mümkün.

Web & Mobil Raporlama

Raporlarınızın mobil cihazının gibi küçük cihazlar haricinde web sistemi içerisinde yer almanızı sağlayan web raporlama sistemi ile artık kontrol sizin elinizde.

Yeni nesil yönetim anlayışında normalde büyük hesaplamalar ve ciddi bir organizasyon gücü gerektiren raporlama işlemi oldukça kolay bir hal alıyor.

Web üzerinden stok, transfer, personel, üretim, servis gibi işletmenizin sorumluluğunda olan her bir kola tek bir ekran üzerinden en güvenilir raporlar ile ulaşabilirsiniz.

Kolay Fiyat Değiştirme

Ürünleri menüye eklemek – çıkarmak kadar fiyatlar üzerinde yapacağınız değişiklikler de tablet menü sayesinde hiç olmadığı kadar kolay.

Ürünlerin zaman içerisindeki hızlı fiyat değişiminin size yeni bir menü basım ve dağıtım maliyeti olarak düşündürücü bir sorun olmasına son veren DevPos sayesinde hızlıca ve en kolay şekilde fiyatlarda değişiklikler yapabilir, bunun farklı ürünlerde olduğu gibi farklı şubelerde de uygulanmasının rahatlığına şaşırabilirsiniz.

Belli bir tarih veya zaman diliminde ürün fiyatlarını değiştirip kampanya yapabilirsiniz, değiştiğiniz fiyatlar belirlediğiniz zaman diliminde otomatik şekilde devreye girer. Kampanya bitiminde yine aynı şekilde otomatik olarak eski fiyat düzenine geri döner.

Adisyon Analizi

Adisyonlara dair tüm işlemleri tek bir ekran üzerinden takip etmenin yanı sıra tamamen kendinize özgü bir adisyon listesine sahip olmanın avantajlarını keşfetmeye var mısınız?

Adisyondan hangi ürünler çıkarıldı, hangileri eklendi? Adisyon listesindeki sütunları gruplandırmak mümkün olabilir mi? İkram edilen ürünler neler ya da adisyon üzerinde işlem yapan görevli kim? Bunlar gibi birçok soru ve daha fazlası tek bir ekran üzerinden artık sizin denetiminiz altında olabilir.

Reçeteli Stok Sistemi

Hızlandırılmış şekilde işlerin tamamlanmasını sağladığı gibi, detayların hatasız şekilde incelenmesine de olanak tanıyan reçeteli stok sistemi sayesinde, hem hammadde hem de satışa hazır ürünler aynı yan yana değerlendirilebiliyor.

Stok içerisinde yer alan ambalaj ve bu ambalajın kullanım oranı gibi aynı anda takip edilmesi gereken tüm verilerin birlikte incelenmesine olanak sağlayan reçeteli stok ile dilerseniz paket servis ve servis seçenekleri içerisinde tüketimleri birbirinden bağımsız olarak da gözlemlemek mümkün.

Cari Hesap Takibi

Stok ürünlerin yanı sıra hem üretim hem servis ağında eş zamanlı olarak takip olanağı sunan kolay ve entegre edilmiş otomasyon sistemi sayesinde cari hesap takibi artık tek tuşla parmaklarınızı ucunda.

Ambalaj kullanım oranı gibi üretim aşamasındaki mali hesapları takip etmenizin yanı sıra servisin tüketim hızına kadar birçok farklı konuda, farklı ölçü birimlerinde kendinize özgü bir listeleme ve gruplandırma sistemi ile takip için yenilikçi yöntemlerimiz ile tanışmanın tam zamanı!

Personel Performans Ölçümü

Adisyon üzerine tek bir tıklama yaparak müşterilerinizin görüşlerini öğrenebilmenizi sağlayan bilgileri edinmek, personel performans takibinin gelebileceği son nokta olsa gerek.

Kuryelerinizden servis elemanlarınıza kadar tüm personel ekibinizin çalışma hızını, hizmet şeklini, hizmet raporlarını ve adisyon işlemlerini eş zamanlı olarak takibiniz altına alabilir, daha önemlisi tüm bunlara tek bir tuş ile ulaştığınız müşterileriniz edindiğiniz görüşleri de ekleyerek gerçek bir yönetici olabilirsiniz.

Kurye Takibi

Paket servis esnasında kurye takibi sayesinde işletmenizin dışında da servisinize dair gerçekleşen her detay elinizin altında.

Kurye takibi için gelişmiş DevPos kurye takip sisteminden faydalanan teknolojiler yalnızca konum bilgisi ya da kuryenin ulaşma süresini değil, müşterinizin konuyla ilgili her görüşünü de en hızlı ve pratik şekilde öğrenebilmenizi sağlar.

Paket servis sisteminde imajınızı en az ürün kadar etkileyen bir diğer etmen olan kuryelerin takibi, eş zamanlı olmasını yanı sıra teknolojik yanıyla da hesap takibini de çok daha güvenilir kılıyor.

Tablet Menü

Mobil cihazların şık tasarımı, kolay kullanımı ve oluşturduğu imajı menülerinize taşıyarak müşterilerinizde oluşturacağınız prestiji daha da arttırmak tablet menü fikri kadar uzağınızda.

Mobil cihazlar menülerinizi çok daha zengin kılmasının yanı sıra daha modern bir görünüm yakalamanızı kesinleştirir. Tablet menü sayesinde personel ya da müşteriden kaynaklanabilecek birçok sipariş hatası son bulur, bu da müşteri memnuniyeti olarak işletmenizin garanti kazancı anlamına gelmektedir.

Fonksiyonel açıdan olduğu kadar görsel olarak da tablet menüler teknolojinin her anlamda getireceği önemli bir avantaj demektir.

Ürün Ve Ürün Gruplarının Hareket Analizi

Ürünlerinizin hammadde deposundan üretim noktasına, işletmenizin mutfağından müşterinizin masasına kadar geçirdiği tüm bu uzun yolculuğu eş zamanlı olarak ve tek bir ekran üzerinde gruplandırarak takip etmek eminiz işlerinizi hiç olmadığı kadar kolaylaştıracak.

Kendi dilediğiniz grupları yine kendi tarzınıza bağlı olarak yaratabilir yani bir başka deyişle ürün hareket analizini kendi dilinizden yapabilirsiniz. Ürün nakliyesi gibi anlık takibin ve çalışmanın maksimum hızda olmasının büyük önem taşıdığı bir konuda siz de en pratik ve anlaşılır ara yüz kullanımının tadını çıkabilirsiniz.

Ürünlerinizi grupladıktan sonrasında da tüm hareketleri kontrolünüz altında. Gelişmiş cihazların size özel dizayn edilmiş anlaşılır kullanım özellikleri ve bu özelliklerin entegrasyonu sayesinde ürün grubu hareketlerini dilediğiniz şekilde yönlendirmek mümkün.

Hammadde gibi genel grupların yanı sıra alt gruplandırmaları tamamen kendi işletmenize özgü şekilde kendiniz oluşturabilir ve bu grupları listeler halinde yönetmenin ayrıcalığını yaşarsınız. Ürünlerinizin atacağı her adım takibiniz altında olduğu sürece sizin atacağınız her adım da daha büyük olacak.

Üretim Reçete Sistemi

Üretime dair her detay artık reçete sistemi sayesinde yan yana ve karşınızda. Üretim reçete sistemi maliyete dair her bilgiyi kolayca raporlandırma imkanı sunmasının yanı sıra sizlere hiçbir eksik ya da yanlış bilgi olmaksızın stok ürünlerin kontrolü hakkında da ekranınızdan bilgi verir.

Hammaddeden servise hazır ürüne kadar üretimin her alanında ürünlerinizin yalnızca sayı, oran, maliyet ve işlem görmekte oldukları aşamayı değil, buna bağlı olarak personel verilerini ya da nakil takibi gibi anlık basamakları da takip edersiniz.

Ayrıntılı Ürün Maliyet hesaplanması

Ürünlerinizi kendi işletmenize özgü bir şekilde gruplandırarak her aşaması göz önünde bulundurulan bir raporlama sistemi ile takip etmek, hatasız ve pratik bir maliyet hesabı sağlamanın en yenilikçi yolu.

DevPos’un geniş ve geliştirilmiş veri tabanınız size dilediğiniz maliyet bilgilerini pratik ara yüz takibi ile kolaylaştırılmış bir şekilde sunarken, ayrıntılı maliyet hesaplanması ise fire veren ürünlerinizin ayrı olarak listelenmesi ya da teraziden gelen direkt ölçüm verileri gibi birçok profesyonel detayı da beraberinde sunar.

Entegrasyonlar

Her an yanınızda bulundurabileceğiniz tek bir cihaz üzerinden işletmenize dair tüm veri sağlayıcıların entegre edildiği ve bununla kalmayıp size en pratik ara yüz kullanım özellikleri sayesinde bu entegrasyonun pratiklik ile bir araya geldiği bir yönetim anlayışı artık hayal değil.

Çağrı merkezi, yemeksepeti, online siparişler, stok, reçete, maliyet , merkez şube kosodilasyon, anlık üretim durumu, anlık üretimler, CRM, barcode ve standart teraziler, POS ve klasik yazarkasalar bu geniş ve zengin entegrasyon ağının sadece birkaç parçası.

Cafe İşletmeleri için Yeni Nesil Otomasyon Sistemleri

Cafe tarzı işletmelerin tüm sorunları ve yönetim sürecinde alınması gereken destek basamaklarını biliyoruz. Bu nedenle Devpos olarak sizlere işletmenizde çığır açacak otomasyon sistemlerini sunmaktan gurur ve heyecan duyuyoruz. Peki cafe otomasyonu neye deniyor, nasıl çalışıyor ve işletmecileri bu denli başarılı kılmayı nasıl başarıyor? Eğer siz de cafe otomasyon sistemleri ile işletmenizi sıradan bir mekan olmaktan çıkarıp adıyla lider bir marka haline getirmek istiyorsanız bunun için en doğru ve güvenilir yerdesiniz.

Cafe pos sistemleri sayesinde cafe tarzı işletmelere özel birçok sorunun teknoloji aracılığıyla hatasız bir şekilde çözüm bulmasına aracı olmaktayız. Cafe otomasyon programı için özel olarak geliştirilmiş el terminalleri tamamen garanti altındaki elektronik ürünlerden oluşmakta olup yalnızca kullanımı ile değil, aynı zamanda görselliği ile de birçok avantajı beraberinde getirmektedir. Tüm bu avantajlar düşünüldüğünde ise birçok işletmecinin aklına gelen ilk soru olan cafe otomasyon sistemleri fiyatları bir problem olmaktan çıkıp aksine büyük bir yatırıma, hatta sizi markalaştıracak akıllıca bir çözüme dönüşmektedir.

Cafe adisyon sistemi bu gibi işletmelerin ihtiyacı olan düzenleme ve yönetim olanaklarının tamamına sahip olacak şekilde düzenlenen bir yazılım sistemidir. Cafelerde ödeme düzeninde çıkabilecek tüm olası sorunlar kusursuz takip sistemi sayesinde işletmecilerin her an elinin altında, el terminali aracılığı ile denetimi altındadır. Hangi masanın hangi adisyon hesabına sahip olduğu, masa değişikliği, sipariş değişiklik ya da iptali, yapılan ikramlar, kampanya ürünlerden yararlananlar ve adisyon hesabı aracılığıyla aklınıza gelebilecek tüm detaylar anında ve tek ekranda işletmecilerin karşısındadır. Cafe adisyon programı sayesinde işletmenizde bulunmasanız dahi personellerinizin tamamının çalışmasını, hızını, verimini, hizmetini takip etmek mümkün olur. Bu sayede masa ve müşteri sayısı ne denli yoğun olursa olsun işletmenizin sunduğu hizmet performansı asla düşmez, çünkü tüm kontrol işletme sahibi gözetimindedir.

Cafe adisyon programı aynı zamanda farklı ödeme tiplerine yönelik müşteri taleplerini de karşılamaktadır. Masa düzeni konusunda sağladığı yardımı, adisyon tahsilatı esnasında da destekleyen gelişmiş ve bir o kadar pratik yapısı cafe adisyon sistemleri fiyatları hakkında tereddüde düşen işletme sahiplerini rahatlatacak cinstendir. Çünkü farklı ödeme türü ve kolaylıklarına tamamen açık olan kafe adisyon sistemleri sayesinde farklı müşteri kitlelerine hitap edebilir, daha seçkin bir müşteri potansiyeline sahip olabilirsiniz. Adisyon tahsilatı sırasında ödeme tercihi ne yönde olursa olsun, bu bilgileri sonrasında puantaj sisteminde kullanmaktan işletme için raporlandırmaya kadar hangi alanda olursa olsun kullanmak adına rahatça kaydedebilirsiniz. Ayrıca tahsilat esnasında yaşanan yanlış anlaşılmalardan kaynaklı sorunlar profesyonel çalışan kurumlar için sorun olmamalı ve bu amaçla geliştirilen sistemimizde personelden kaynaklı adisyonlarda oluşabilecek tüm sorunlar ortadan kaldırılmaktadır.

Cafe adisyon sistemleri fiyatları içerisine dahil olan son teknoloji pos cihazları ve el terminalleri ise müşterilerinize elit ve prestijli bir mekan atmosferi sunmanız için sistemin size sunduğu bir diğer avantajdır. Bilindiği gibi cafe türü işletmeler için görsellik hem müşteri sayısında hem de çeşitliliğinde artış anlamına gelmektedir. Tüm müşteri kitlelerinin ortak özelliği olan estetiğe verilen önem düşünüldüğünde, sıradan kağıt kalem ile alınan sipariş sistemi ile kıyaslandığında sizlerin farkının ortaya çıkmasını sağlayacak olan fikir cafe adisyon sistemi için düşünülmüş cihazlar ile gelecektir. Görüldüğü gibi cafe otomasyon sistemleri sadece fonksiyonel anlamda değil, görsel açıdan da müşterilerinizi etkileyerek sizlere her anlamda avantajlar sunan eşsiz bir sistemdir.

Cafe sipariş sistemi konusu bu gibi kalabalık, gürültünün yoğun olabileceği ve haliyle sipariş kontrolünün tıpkı masa düzeni ve adisyon tahsilatı konularında olduğu gibi zor olduğu yerlerde ekstra önem taşıyan bir diğer maddedir. Ancak cafe işletmelerinin tüm kendine özgü ihtiyaçlarına uygun halde tasarlanmış olan cafe otomasyonu sipariş alanında da yanınızdadır. Sipariş alma esnasında personellerden ya da müşterilerden kaynaklı tüm olası hatalar cafe sipariş programı ile minimuma indirilerek müşteri memnuniyeti maksimuma çıkarılır. Ayrıca bu imkan hem Alacarte servis sistemine hem de self servis hizmet veren işletmelere kendine özgü şekilde farklı  yazılım ve cihazlar ile uyarlanabilir.

İşletme servis yöntemi ne olursa olsun, alınan siparişler, hazırlanma ve teslimat süreleri, personelin üretim noktası ile iletişim durumu, üretim noktasında siparişin hangi aşamada olduğu ya da daha da önemlisi siparişe uygun stok ürün kontrolünün sağlanması yalnızca tek bir ekran üzerinden işletme sahibinin kontrolü altında olabilir. Personelinizin verimliliğini ve çalışma şeklini raporlandırmak yalnızca müşteriye objektif bilgiler verebilmek için değil, aynı zamanda personellerinizin her daim yanındaymış gibi bir performans ortamı yaratmanızı sağlar. Verilen hizmetteki herhangi bir aksamanın hangi aşamada yaşandığı gibi bilgileri de bu şekilde raporlandırabileceğiniz gibi, personelinizin izin durumunu ya da ürünü hazırlama süresi gibi kişisel çalışma detaylarını da gözlemleyebilir, karışıklık yaşanmadan kaydedebilirsiniz. Buna bağlı olarak puantaj sistemini ve personel ücretini hesap karışıklığı olmaksızın düzenleyebilir,  bordro gibi dokümanları kolayca temin edebilirsiniz.

Cafe otomasyon programı fiyat konusu bu denli çok avantajın olduğu bir sistem için işletmecilerin aklında soru işareti yaratmaması gereken bir detaydır. Çünkü olası tüm sorunlar için alınması gereken önlemler düşünüldüğü gibi bir cafenin prestij ve başarısını en yukarı çıkarmak için yazılım anlamında düşünülebilecek her özellik bu sistem fiyatlarına dahildir. Bu konuda sistemin bir diğer avantajı da cafe otomasyon yazılımı stok kontrolü özelliğidir. Sunduğunuz tüm siparişler için stok ürünlerinizin durumunu bilmek, buna bağlı olarak ürünlerin tükenmesi için dış temin noktalarından önceden transferleri gerçekleştirmek oldukça önemlidir.  Cafe otomasyonu yazılımı size yalnızca üretim ya da servis ağında değil, stok ürün kontrolü için de en güvenilir bilgileri sunarak bu konudaki işletmeci endişelerine son verir. Entegre halde çalışan ölçüm cihazları dilediğiniz farklı ölçü birimlerinde stok ürünlerin net miktarını sizlere bildirirken, bu ürünleri işletmeciler kendi işletmelerine uygun şekilde gruplandırabilir, raporlandırabilir ve bu raporları filtreleme seçenekleri ile daha detaylı şekilde inceleyebilir. Yani ürün konusunda kusursuz bir veri tabanı oluşturma imkanı sunan cafe otomasyon yazılımları, elinizin altındaki terminal üzerinden olası ihtiyaçları da tıpkı diğer tüm detaylar gibi anlık ve objektif bir şekilde görüntülemenizi sağlar. Transfer takibi için sunulan bu imkanlar yalnızca stok noktasından üretim noktasına transfer olan ürünler için değil, franchise şeklindeki işletmeler için de geçerlidir. Yani cafe zinciri işletmecileri için merkez şubeden diğer şubelere yapılan ürün transferlerinin anlık olarak detay bilgi ve konum takibini yapmak artık tek bir ekrana bakmak kadar kolay olacaktır. Bu da şubeler arası transfer esnasında kaybolan, endişe uyandıran ya da hasar gören ürünlerin masanızdan kalkmanıza ya da personellerinizle iletişime geçmenize gerek olmadan sorun ve maddi kayıp nedeni olmaktan çıkması demektir.

Ürün sipariş noktasında her an müşteriye talep edilen ürünü sunabilecek kapasitede bir işletme yönetmek, müşteri memnuniyeti ve sadakati, haliyle de daimi kazanç ve büyüme için olmazsa olmazdır. Bu nedenle stok ürünler içerisinde yaşanabilecek olası ürün tükenmesi durumuna karşılık dış temin noktalarına otomatik olarak komut gönderen cafe otomasyon sistemleri fiyatları ile sunduğu maddi avantajı, pratiklik olarak da aynı şekilde sunmaktadır. Hiçbir zaman ürün ya da siparişin eksikliği ile karşılaşmayan ve beklenmedik ürün krizi yaşamayan işletmeler için işlerin istenen performansta ilerlemesi çok daha kolay olacaktır. Ayrıca avantajlar bununla da sınırlı kalmaz, stok noktasına gelen ürünün takibi, ürünün gelen, giden ve kalan miktarlarının sürekli yenilenen güncel değişimleri, stok noktasından üretim noktasına transfer olan ürünlerin anlık takibi de yine işletmecilerin paneli ile sürekli gözetimi altındadır.

Cafe sipariş programı sayesinde müşteri ile buluştuğu anda kazanca dönüşen ürünlerin takibi, yalnızca işletme içinde değil, dışında da işletmecinin kontrolü altındadır. Birçok işletmecinin hakkında en çok sorun yaşadığı konulardan biri olan kurye takibi cafe sipariş yazılımı sistemleri sayesinde sorun olmaktan çıkar. Kuryenin nerede olduğu, taşıdığı ürün bilgisi, ulaştıracağı müşteriye ait bilgiler, kuryenin ulaşma süresi ve müşterinin paket servise yönelik geri dönüş alan görüşleri yine kontrol terminali üzerinden rahatlıkla görüntülenebilir ve raporlanabilir. Bu da işletmecilerin cafelerinde bulunmasalar dahi daima personellerinin ve müşterilerinin yanında olmaları demektir, hem de zaman ve efor kaybetmeksizin. Ayrıca kuryenize ait bilgileri müşteri ile paylaşabilir, bu sayede müşterilerinizin de güvenini kazanabilirsiniz. Size ulaşan müşterilerinizin ise yazılım sisteminde kaydedilen bilgilerini diğer siparişlerde otomatik olarak görebilir, standart siparişler veren sadık müşterilerinize yalnızca kurye servisi değil, üretim noktası aşamasında da en hızlı hizmeti verebilirsiniz.

Cafe adisyon yazılımı için düşünülmüş olan son teknoloji cihaz görselliğinin avantajları birçok alanda mekanınızı baştan aşağı yenileyecek şekilde geliştirilmiştir. Bu konuda en büyük farkı yaratacak olan tablet menü özelliği, cafe sipariş yazılımı kullanan işletmeciler için yazılımın beraberinde gelen eşsiz bir seçenektir. Tablet menü sistemi sayesinde eskiden olduğu gibi menülere farklı ürünler eklemek ya da çıkarmak istediğinizde ya da işletmenizde fiyat değişiklikleri olduğunda yeni menüler tasarlamak ve bastırmak ile hem maliyet hem de zaman kaybı yaşadığınız günleri geride bırakabilirsiniz. Cafe otomasyon yazılım fiyatları konusunu düşünen işletmecilerin içini rahatlatacak bir diğer durum da tablet menülerin uzun vadede kar kazandırdığı gibi, aynı zamanda bu etkileyici görsellerden etkilenen müşterilerin sayısındaki artıştan ileri gelir. Çünkü tablet ortamında farklı ürünlerin tanıtım amaçlı fotoğraf ve videoları ile müşterilerinizin karar vermesi gibi, işletmenize yönelik daha olumlu fikirler edinmesini sağlayabilirsiniz.

Cafe adisyon yazılım sistemlerinden sipariş sistemlerine kadar birçok başlık ile özetlenebilecek olan özel yazılımlar, aslında işletmenize ait aklınıza gelebilecek her türlü detay ve kolaylığı sizin için hatasız ve inanılmaz derecede pratik bir kullanım arayüzü ile sunar. El terminali üzerinden yaptığınız tüm kontrolleri aynı zamanda geniş ekran elektronik cihazlara yansıtarak çok daha rahat çalışabilir ya da diğer sistemler ile entegre halde çalışarak online sipariş ya da telefonla sipariş gibi diğer seçenekleri de tek ekran üzerinden kontrol edebilirsiniz. Cafe adisyon yazılım fiyatları konusunda sunulan uygun avantajlar, istenilen özelliklerin tamamı için geçerli olup kazancınız kadar güveniniz ve memnuniyetiniz de önemlidir. Bu nedenle en son teknolojinin cafelere uyarlanmış bir halde sizlere sunulduğu sistemde, satış sonrası yaşadığınız sorunlar için de profesyonel eğitim ve destek ekibimiz yanınızda olacaktır. Devpos ailesi için sistemini boşa zaman ve para kaybederek değil, kısa sürede ve en pratik şekilde adını zirveye taşıyan cafe işletmeleri oluşturmak önemlidir. Bu nedenle sizin de adınızı alanınızda lider konumuna getirecek olan cafe otomasyon yazılımı fiyat bilgilerini ve sizlere sunulan ayrıcalıkları en yakın zamanda keşfetmek için daha detaylı bilgi almak üzere iletişime geçmenizi bekliyoruz.

Bar İşletmeleri için Otomasyon Yazılımın Sayısız Avantajı

Bar tarzı işletmelerin kendine özgü birçok sorunu olabilmekte, yönetim ve takip işletmeciler için büyük endişe kaynağı yaratabilmektedir. Ancak bar otomasyon programı ile işletmecilerin dünyasını değiştirirken bar işletmelerini alanında zirveye taşıyacak çözüm önerileri sunuyoruz.  Adisyon, sipariş, stok, transfer ve personel takibini işletme sahipleri için bir zorluk olmaktan çıkarıp keyifli ve kolay bir kazanç kapısına dönüştüren bar otomasyon sistemleri ile bar tarzı işletmelerin tüm ihtiyaçları karşılanmaktadır.

Bar tarzındaki oldukça kalabalık ve gürültülü olabilen mekanlarda bar adisyon sistemi nedeniyle büyük karmaşalar çıkabilmektedir. Yanlış hesap tahsilatı, değişen masa düzeni ya da siparişler, müşterilerin ödeme durumu gibi konularda bar işletmelerinin yaşadığı karmaşalara çözüm ise yine bar adisyon programı ile gelmektedir. Bar tarzı mekanlarda işletmeciler için yoğunluk içerisinde personelin takibi gibi adisyon tahsilatı ve takibi de oldukça zor olabilir. Sürekli olarak mekanda bulunmak ya da personellerin tek tek sorumlu olduğu adisyonları takip etmek ise asla mümkün değildir. Böyle durumlarda işletmecilerin yanında olan bar pos sistemleri farklı ödeme türlerinde müşterilere sağladığı kolaylığı, farklı adisyon kesimlerinde personel ve işletmecilere sağlar. Ödeme şekli ne olursa olsun güvenilir hesap takibini yönetme ayrıcalığı sunan el terminalleri son teknoloji cihazların personellerin elinde hatasız bir yardımcıya dönüşür. Masa ya da sipariş değişiklikleri gibi bar tarzı kalabalık işletmelerde kargaşaya yol açabilecek her durumda işletmecinin kolayca mekanın tek bir ekran üzerinden takibini sağlayan bar otomasyon sistemi ile mekan %100 iç güvenliği ile takip edilebilir. Yapılan her işlemin elektronik şekilde anlık olarak gösterildiği gibi, işletmecilerin talep ettiği özgün özellikler çerçevesinde kaydının tutulmasına imkan sağlayan bar adisyon sistemleri fiyatları ile de oldukça uygun alternatifler içerir.

Adisyon tahsilatı esnasında yaşanan personel ya da müşteri bazlı hatalar, mekanınızın kötü bir prestij edinmesine ya da müşteri kaybetmesine yol açabilir. Oysa büyük emekler ile kurulan ve yürütülen işletmenizin başarıya ulaşması bir yana alanında lider bir markaya dönüşmesi ve bu süreçte yanınızda olmak öncelikli hedefimizdir. Bu nedenle kaliteli bar otomasyon sistemleri ve cihazları aracılığıyla işletmenizin her alanında yanınızda olarak, işletmenizde bulunmasanız dahi her noktada gözünüz varmış gibi bir takip imkanı sunarız. Bu yönetim anlayışının önemli bir parçası olan bar adisyon sistemleri fiyatları ile aynı zamanda bütçenizin de destekçisidir. Ayrıca kazanacağınız müşteri kitlesi ve karlı işlet düşünüldüğü takdirde bar otomasyon sistemler fiyatları bir harcamadan ziyade büyük, önemli ve akıllıca bir yatırım değeri kazanmaktadır. Elbette bu amaçla son teknoloji ve garanti kapsamına dahil edilen cihazların kullanılıyor olması ise sistemin güvenilirliği konusunda içinizi rahatlatması gereken bir diğer detaydır. Cihazların otomasyon yazılımı eğitim sürecinde tüm detayları ile tanıtılıyor olmasının yanı sıra son derece pratik bir kullanım ara yüzüne sahip olması da avantajlarından bir diğeridir.

Peki nedir bar otomasyon sistemleri fiyatları hakkında düşünmeyi gereksiz kılacak denli bu büyük avantajlar? Her anlamda yanınızda olduğunu tekrar ettiğimiz bu son teknoloji yazılım sistemi içerisinde işletmecilerin işlerini kolaylaştıran bir diğer özellik de bar sipariş programı olmaktadır. Bar tarzı mekanlarda ister self servis ister alacarte usulde servis tercih edilsin, servis şekli fark etmeksizin en büyük hata nedenlerinden biri sipariş ve siparişin teslimi esnasında mekandan ve personelden ileri gelen karmaşadır. Mekanın ses ve yoğunluğuna bağlı olarak siparişler yanlış ya da eksik alınabilmekte, geç teslim edilmekte ya da müşterinin talebine uygun olmamaktadır. Tüm bu sorunlara kökten çözüm vaat eden bar sipariş sistemi ile hatasız ve elektronik ortamda anında görüntülenen siparişleri kolayca müşteriden alıp üretim noktasına iletebilir, el terminalleri sayesinde bu siparişlerin ne olduğunu ve hangi üretim aşamasında olduğunu sorgulayabilir, herhangi bir hataya yer vermeden, hatta personeller arası sözlü iletişime gerek kalmadan takip edebilirsiniz. Ayrıca işletme sahibi mekanda bulunmadığı takdirde de panel üzerinden kolayca sipariş takip süreci devam edebilir, siparişler özel filtreleme seçenekleri ile dönemsel olarak doküman haline getirilebilir ve işletmeciye özgün şekilde gruplandırılabilir. Bar sipariş yazılımı sayesinde sağlanan bu bilgiler yalnızca anlık takibi ve yönetimi değil, aynı zamanda işletmecilerin en çok problem yaşadığı raporlandırma işleminde de tüm süreci kısaltır ve kolaylaştırır. Bar sipariş programı sayesinde siparişler gibi, bu siparişler ile ilgilenen personellerin takibini de tek ekran üzerinden kolayca takip edebilen işletmeciler için puantaj, bordro hesabı gibi saatler alan hesaplamalar otomatik olarak yapılarak saniyelere düşer. Haliyle hem zamandan hem efordan olabilecek en yüksek seviyede tasarrufu sağlayan işletmeciler ve personelleri için koordineli, sistematik, kusursuz ve keyifli bir çalışma sistemi sağlanır. Bu denli sistematik bir çalışma prensibi ile müşteri odaklı başarının işletmenize ait olması ise kaçınılmaz olacaktır.

Yalnızca puantaj ve bordro gibi hesaplamaları için değil, çalışma hızı ve performansı hakkında da bilgi edinme olanağı sunan son teknoloji bar otomasyonu yazılımı ile izin durumları dahil her konuda işletmecilerin personelleri hakkında bilgi edinmesi kolayca mümkün olabilmektedir. Bar otomasyon programı fiyat seçenekleri ise bu bağlamda düşünüldüğünde oldukça uygun olmakta, çünkü bar işletmecileri için hatasız personel takibi büyük bir kolaylık ve hatasız kaliteli hizmetin anahtarı anlamına gelmektedir.

Bar adisyon yazılım fiyatları içerisinde dahil olan özellikler yalnızca fonksiyonel olarak değil, görsel olarak mekanın prestijini destekler. Örneğin sipariş amacıyla kullanılan el terminallerinin son teknoloji akıllı telefon ve tabletler arasından seçilmesi, dilerseniz işletmeciye ait kontrol panel ekranının laptop gibi büyük ekran üzerinden takip edilebilmesi ya da tablet menü seçeneği ile müşterilere son derece yenilikçi görselliklerin sunulması hem estetik hem de fonksiyonel kolaylıkları bir arada getirir. Özellikle yenilikçi fikirler arasında başı çeken tablet menü özelliği sayesinde yeni ürünleri dilediğiniz gibi menüden çıkarabilir, kaldırmak istediğiniz ürünleri dilediğiniz zaman silebilir, kampanya ya da fiyat değişiklikleri gibi değişimleri anında yapabilirsiniz. Tüm bu değişimler için her seferinde menü yenilemenin getirdiği tüm maddi ve zaman kayıplarından kaçınan işletmeciler için harika bir çözüm önerisi olan tablet menüler, aynı zamanda kaliteli ve prestijli bir görünümün ön planda olduğu bar işletmelerinde müşterileri etkilemenin de oldukça pratik bir yoludur. Farklı ürünleri işletmecilerin seçtiği canlı ve etkileyici fotoğraf ve videolar ile inceleme imkânı bulan müşterilere satış yapmak çok daha kolay olacaktır. Kaliteden etkilenen her müşteri daha çok kazanç ve mekânın otomatik reklamı anlamını taşır.

Görüldüğü gibi bar otomasyon seçenekleri ile mekanın her alanında müşterilere daha hızlı ve güvenilir bir hizmet sunmanın yanında çok daha kaliteli bir mekan yaratmak da mümkün. Ancak yalnızca mekan içi ile sınırlı kalmayan geniş otomasyon ve entegrasyon ağı önemli olan bir diğer konu yani stok kontrolü konusunda da işletmecilerin yanında. Yoğun günlere hazırlık sürecinde stok ürünlerin ölçümü, bu ölçüm sonuçlarının güvenilir bir şekilde raporlandırılması, üretim noktasına ya da şubeler arasında geçirdiği transfer süreçleri, stok ürünlerin tükenme durumu ya da temin noktasına haber verilmesi gibi her bir madde ciddi bir hassasiyet gerektirir. Hiçbir bar işletmecisi en çok sipariş alan ürününün cumartesi günü stokta kalmadığını son dakikada öğrenmekten hoşlanmayacaktır. Bu ve bunun gibi birçok işletmeye özgü soruna en iyi çözümü sunan bar otomasyon yazılımı ile artık hem stok yönetimi, hem transfer takibi, hem ölçüm sonuçlarından haberdar olma, hem de transfer ve temin bir görev olmaktan çıkar. Bar otomasyon yazılım fiyatları ile birçok işletmeci için tereddüt konusu olsa da görüldüğü gibi son anda yaşanabilecek herhangi bir ürün tükenmesi krizini önlemeden, stok ürün ölçümünde yapılacak herhangi bir hatayı engellemeye kadar her anlamda kazanç destekçisidir. Stok ürünlerin farklı ölçüm sonuçlarını terminaller üzerinden dilediğiniz ölçü birimi bazında görebilir, tükenme oranlarını takip edebilir, stok ürünleri arzu ettiğiniz şekilde gruplandırabilir, farklı filtreleme seçenekleri ile takibi detaylandırabilir, stok ürünlerin transfer süreci esnasında anlık bilgilerini alabilirsiniz. Ayrıca sistemin tükenme olasılığı olan ürünleri dış temin noktalarına otomatik olarak bildirmesi ise işletmeci ve personel iletişiminin aksamasından kaynaklanabilecek her türlü sorunu kesin olarak çözer.

Bar adisyon yazılımı ile tahsilat esnasında hiçbir sorun yaşanmayacağı gibi, karmaşa ya da uzun hesaplar olmaksızın raporlandırmaya da olanak sunan sistem, son teknoloji cihazların kullanımı ile son derece estetik bir hal alarak görsel bir etkileyicilik de sunarken, bar sipariş yazılımı ile siparişlerin sorunsuz teslimatı da garanti altına alınır. Sipariş durumu konusunda anlık bilgi sahibi olan personelin yanı sıra personel verimliliği hakkında da bu sayede bilgi edinebilen işletmeciler için oturduğu yerden işletme yönetimi olabilecek en kolay ve hızlı halini alır. Bar adisyon programı sayesinde farklı ödeme türlerine açık olan sistemin takip edilmesi gibi müşteri memnuniyeti için de sunduğu avantajlar ortadadır. Tahsilat konusunda en ufak bir hataya dahi yer vermeyen sistem bar adisyon yazılımı ile işletmecilerin gönül rahatlığı ile mekanını tek ekrandan takibine olanak tanıyarak işletmecilerin işini maksimum seviyede kolaylaştırır. Ancak tüm bu sayılan sayısız avantajın tahmin edilebileceği üzere kaliteden ödün vermeyen ve tecrübeli bir ekip eşliğinde, son teknoloji cihazlar aracılığıyla kurulması oldukça önemlidir. Aksi takdirde beklenmeyen yoğunluk anlarında işletmeciler için oldukça büyük ve telafisi güç sorunlar ile karşı karşıya kalmak işten bile değildir. Entegrasyon ağının son derece hassasiyet gerektirdiği bar otomasyon yazılımı fiyat konusunda olduğu gibi kalite konusunda da sizlerin beklentilerini karşılamalı, ancak işletmenizde beklediğiniz kusursuz yönetim ağı bu şekilde mümkün olmaktadır. Bu nedenle referanslarının tamamı alanında başarısı ile bilinen, yüksek kar getirili işletmelerden oluşan DevPos ailesi olarak sizlere satış esnasında olduğu gibi satış sonrasında da garanti ve memnuniyeti vaat ediyoruz.

DevPos olarak son teknolojinin takibi gibi otomasyon yazılımları alanında ilklerden olan bir firma olarak bar tarzı işletmelerin sahiplerinin ihtiyaçlarının tamamını anlıyor ve gerek eğitim süreci, gerek kurulum, gerek destek anında her daim en iyi hizmeti sunuyoruz. Bar adisyon sistemleri gibi işletmecilerin gözü arkadan kalmadan mekanını en kolay şekilde yönetebilmesine olanak veren bir sistem türünün hatasız ve pratik bir çalışma prensibine dayalı olmasının ne gibi bir özen gerektirdiğinin farkında olan deneyimli ve uzman ekibimiz ile işletmenizin zirveye yükselişinde yanınızda olmaktan gurur duyuyoruz. Bu nedenle siz de işletmenize son teknoloji cihaz ve sistemlerin getirdiği avantajları bir an önce keşfetmek için 7/24 desteğe hazır olan DevPos ekibi ile bir an önce irtibata geçebilir, aklınıza takılan tüm soru işaretlerini giderebilir ve hiçbir zaman kaybı olmadan işletme yönetmenin ne denli kolay olabileceğini öğrenebilirsiniz. Artık işletmenizde başarının anahtarının teknolojiden geçtiğini ve rakipsiz başarının sırrının DevPos ekibi ile sizlere en kaliteli şekilde sunulacağını keşfetme vakti.

Ücretsiz DevPos Demo Talebi Ve Destek Hizmetleri İçin Bilgilerinizi Bırakın, Sizi Arayalım