Hakkımızda

Konuk ağırlama endüstrisine uygun yazılımlar geliştirip dünyanın tercih ettiği lider donanım çözümleriyle birlikte sunmaktan, müşterilerimize sene boyunca 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet vermekten gurur duyuyoruz.

Bizi Takip Edebilirsiniz
 

DevPos

DevPos

DevPos Restoran, Cafe, Bar ve Zincir & Franchise Otomasyon Sistemi, tüm iş süreçlerinizde alışık olduğunuz düzeni koruyarak; hız, ölçülebilirlik, kontrol, ürün ve hizmette kalite artışı sağlıyor, personel ve ekipmandan aldığınız performansı arttırıyor, insan kontrolünden kaynaklanan hataları minimuma indiriyor, size personel ve ekipmanda tasarruf sağlıyor, bu bağlamda DevPos en hızlı geri dönen yatırım olma özelliğini öne çıkarıyor.

Tam olarak ne yapacağımızı biliyoruz

Konuk ağırlama endüstrisine uygun yazılımlar geliştirip dünyanın tercih ettiği lider donanım çözümleriyle birlikte sunmaktan, müşterilerimize sene boyunca 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet vermekten gurur duyuyoruz. Bütün iş ortaklarımız kendi alanlarında dünya lideri firmalar. Sunduğumuz ürün ve hizmetler ise konuk ağırlama endüstrisindeki global oyuncuların tercih ettiği denenmiş ve işiniz için katma değeri en yüksek ürünler. İşletmenizi yönetirken, dünyanın nereye gittiğini takip edebileceğiniz ve önünüze gelen her raporun doğru olduğuna sonuna kadar güvenebileceğiniz bir ekosistemde çalışma fırsatı sunuyoruz .Bölgesel çözüm ortaklarımızla her zamankinden daha da güçlü olarak yanınızda olacağız.

İlkelerimiz

* Müşterimiz varlık sebebimizdir

* Hedefimiz mükemmel hizmettir

* Ürünlerimizin verimli ve etkin kullanılmasını sağlarız

* Müşterimize geleceğe yatırım yaptırırız

* Müşterimize teknolojik ve sektörel gelişime açık çözümler sunarız

* Tüm müşterilerimize aynı kalitede hizmet veririz

* İş ilişkimiz açık ve dürüsttür

* Müşterilerimizin bilgilerinin gizliliği ve güvenliği ilkemizdir.

Misyonumuz

Misyonumuz, sektörün öncüsü olan şirketimizi çağın yenilikleri ile güçlendirip, güvenilir ve kalıcı çözümlerimiz ile mutlu müşteriler yaratmaktır.

Müşteri Memnuniyeti 0
Sürdürülebilirlik 0
Kuruma Özgü Geliştirilebilirlik 0

İletişim

DevPos ile tanışmak için bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir. Proje uzmanlarımız tarafınıza ulaşır.

Detaylı Sunum

Birlikte belirlenen randevu zamanında sizleri ziyaret ederek, DevPos’un ayrıcalıklarıyla ilgili sizlere detaylı bir sunum yapar.

Kurulum & Entegrasyon

Sunum sonrası belirlenen ihtiyaçlarınıza uygun çözümler üretilir , gerekli kurulum ve entegrasyonlar yapılır.

Personel Eğitimi

Kurulumdan sonra tüm personel detaylı bir şekilde eğitilir. Kolay ve anlaşılır arayüzü sayesinde personel hızlı bir şekilde uyum sağlar.

Ücretsiz DevPos Demo Talebi Ve Destek Hizmetleri İçin Bilgilerinizi Bırakın, Sizi Arayalım