Hakkımızda

Konuk ağırlama endüstrisine uygun yazılımlar geliştirip dünyanın tercih ettiği lider donanım çözümleriyle birlikte sunmaktan, müşterilerimize sene boyunca 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet vermekten gurur duyuyoruz.

Bizi Takip Edebilirsiniz
 

Pastane

Pastane Yazılım Otomasyon Sistemi

Pastane tarzı işletmelerde işlemlerinizi DevPos’un basit anlaşılabilir arayüzü hiç zorlanmadan yapabilirsiniz. Tezgah satışında DevPos, Tüm yükünüzü üzerinizden alır. Paket Servislerde ise SMS gönder parametresiyle, müşterilerinizi bilgilendirebilir.

A’LA Carte Servis

A’la Carte servis sistemi ciddi bir organize olma ve hatasız şekilde hizmeti tamamlayabilme profesyonelliğini gerektirmektedir. Müşterilerin talep ettiği siparişin eksiksiz ve doğru şekilde alınması, mutfağa sipariş iletme, sürecin yakından takibi ve sipariş iletme gibi çok basamaklı olan A’la Carte sisteminde her adım geniş varyasyon seçenekleri ile gerçekleştirilir.

Dilerseniz koltuk bazında siparişte bulunabilirken, özel sistemler ile siparişlerin hazırlanması gereken zamanlamayı anında kontrol edebilirsiniz.

Self Servis

Müşterinin kendi kendisine farklı sunum aşamalarını hızlandırmasını odak noktasına alan self servis yönteminde, yine müşteri için işleri kolaylaştırmak temel hedef olacaktır.

Tercih edilme nedeni olarak self serviste en başta gelen kolaylılık kriteri kolay bir kullanım ara yüzü ile sağlanabilmektedir.

Aranan ürüne en kolay şekilde ulaşılabilmesini sağlayan kullanımı hızlı ve pratik bir ara yüz sayesinde self serviste dahi fark yaratılabilmektedir.

Paket Servis

Evlere sipariş servisi yapan işletmeler için tartışmasız bir öneme sahip olan POS sistemi, paket servis için olmazsa olmaz.

Adrese giden paketlerin servis süreci, bu süreçte kuryenin performansı, SMS ile müşteriye bilgi verilmesi ya da paketin teslimi esnasında müşteri bilgilerinin teknolojik olarak kaydedilmesi için kaliteli bir POS sistemi kullanılmaktadır.

Online sipariş sitelerinin aktif kullanımı için de POS cihazı ve birçok farklı sistemin bir araya getirilerek profesyonelce yönetimi sağlanmaktadır.

Barkodlu Satış Sistemi

Marketlerden benzin istasyonlarına, bakkallardan toptancılara kadar sürekli olarak alışveriş halinde olduğumuz her noktada barkodlu satış sisteminden faydalanılmaktadır.

Devpos Otomasyon programı ile entegre bir şekilde çalışmakta olan barkodlu satış sistemi, hızlı alışverişin anahtarıdır.

Ön muhasebe modülü ile tam entegre olarak kullanılan barkod sistemi, para üstü hesabından ciro takibine kadar geniş ve güçlü bir veritabanı için de teknolojik bir ihtiyaç.

Ön Ödemeli (Pre Paid) satış sistemi

Dilerseniz sizin, dilerseniz de sizin yerinize bir başkasının içerisine para yüklemesi yapabileceği bir sistem olan Ön Ödemeli (Pre Paid) Satış Sistemi müşterilere mağazalardan internet sitelerine kadar birçok yerde ödeme yapma imkanı sunuyor.

Herhangi bir banka hesabına bağlı olmayan ve kredi kartından farklı olarak limiti bulunmayan ön ödemeli kartlarda kayıp ve çalıntı anında kartın bloke edilmesi ve bakiyenin yeniden temin edilmesi gibi avantajlar, bu sistemi nakitten çok daha güvenli ve pratik kılar.

DevPos ile tam entegre çalışan ön ödeme sistemi işinizi bir adım öne taşıyor.

İşletmeye Özel Masa Yerleşim Sistemi

İşletmenizde yapılan masa değişiklikleri, adisyon transferleri ve masa hesabına dair silinme ya da eklemeler anında sizin kontrolünüz altına alınabilir.

DevPos ullanımı kolay ara yüzü sayesinde özel organizasyonlar için de masa yerleşimi işletmelerin kendine özgü talep, ihtiyaç ve olanaklarına uygun olarak düzenlenebilmekte.

Masa yerleşiminin yanı sıra hesaplarının da detaylı olarak veriye dökülebilmesi sayesinde işletmeler için, artık her bilgi ekranınızda, demek mümkün olacak.

Mobil Terminalden Satış (El Terminali Sistemi)

Yeni nesil otomasyon hizmetlerinin gıda sektöründeki en pratik yansıması olan mobil terminalden satış yöntemi sayesinde kolaylık aynı zamanda estetik de kazanıyor.

Sistemin ve şirketlerin ihtiyaçlarına yönelik uzmanlarca yapılan detaylı değerlendirmeler sonucunda tasarlanan el terminali sistemi aynı noktadan farklı departmanlarını kontrolünü, adisyonların takibini ve tahsilat işlemlerini olabilecek en hızlı şekilde yapabilmenize yardımcı olur.

Verdiğiniz hizmette yenilikçiliği kimsenin olmadığı kadar üst seviyelere taşımak için farklılığa, farklılık için mobil terminal satış hizmetinin yaratacağı ayrıcalıklara ihtiyacınız olduğunu unutmayın.

Stok Kontrol ve Maliyet Yönetimi

Ürün ve Stok yönetimi DevPos’un mutfağıdır. İç içe geçen ürün grupları oluşturmak ve ürün tanımlamak DevPos’un üstün özellikleri ile çok basittir. Stok yönetiminde büyük kolaylık sağlayan terazi entegrasyonu ile, ürünlerinizi stok takibini gerçekleştirebilirsiniz. Gerçek zamanlı stok kontrolü ve maliyet yönetimi sağlayarak satın alma süreçlerini kolaylaştırır.

Tüm işletmeniz için adeta işin başladığı yer diyebileceğimiz stok ve maliyet yönetim noktasında, sağladığımız ürünler ve bu ürünlere tanınan varyasyonlar sayesinde renklilik gibi kontrol kolaylığı da hiç olmadığı kadar gelişmiş durumda. Depolar arası nakliye, sayım rapoları, fireler ve daha birçok farklı detayın basit bir ara yüz ile takip altına alınabildiği yönetim sistemimizde farklı şubeleri gruplandırmadan,  farklı ürünlere farklı ölçü birimleri uygulamak gibi özgün işlemler mümkün.

Web & Mobil Raporlama

Raporlarınızın mobil cihazının gibi küçük cihazlar haricinde web sistemi içerisinde yer almanızı sağlayan web raporlama sistemi ile artık kontrol sizin elinizde.

Yeni nesil yönetim anlayışında normalde büyük hesaplamalar ve ciddi bir organizasyon gücü gerektiren raporlama işlemi oldukça kolay bir hal alıyor.

Web üzerinden stok, transfer, personel, üretim, servis gibi işletmenizin sorumluluğunda olan her bir kola tek bir ekran üzerinden en güvenilir raporlar ile ulaşabilirsiniz.

Kolay Fiyat Değiştirme

Ürünleri menüye eklemek – çıkarmak kadar fiyatlar üzerinde yapacağınız değişiklikler de tablet menü sayesinde hiç olmadığı kadar kolay.

Ürünlerin zaman içerisindeki hızlı fiyat değişiminin size yeni bir menü basım ve dağıtım maliyeti olarak düşündürücü bir sorun olmasına son veren DevPos sayesinde hızlıca ve en kolay şekilde fiyatlarda değişiklikler yapabilir, bunun farklı ürünlerde olduğu gibi farklı şubelerde de uygulanmasının rahatlığına şaşırabilirsiniz.

Belli bir tarih veya zaman diliminde ürün fiyatlarını değiştirip kampanya yapabilirsiniz, değiştiğiniz fiyatlar belirlediğiniz zaman diliminde otomatik şekilde devreye girer. Kampanya bitiminde yine aynı şekilde otomatik olarak eski fiyat düzenine geri döner.

Adisyon Analizi

Adisyonlara dair tüm işlemleri tek bir ekran üzerinden takip etmenin yanı sıra tamamen kendinize özgü bir adisyon listesine sahip olmanın avantajlarını keşfetmeye var mısınız?

Adisyondan hangi ürünler çıkarıldı, hangileri eklendi? Adisyon listesindeki sütunları gruplandırmak mümkün olabilir mi? İkram edilen ürünler neler ya da adisyon üzerinde işlem yapan görevli kim? Bunlar gibi birçok soru ve daha fazlası tek bir ekran üzerinden artık sizin denetiminiz altında olabilir.

Reçeteli Stok Sistemi

Hızlandırılmış şekilde işlerin tamamlanmasını sağladığı gibi, detayların hatasız şekilde incelenmesine de olanak tanıyan reçeteli stok sistemi sayesinde, hem hammadde hem de satışa hazır ürünler aynı yan yana değerlendirilebiliyor.

Stok içerisinde yer alan ambalaj ve bu ambalajın kullanım oranı gibi aynı anda takip edilmesi gereken tüm verilerin birlikte incelenmesine olanak sağlayan reçeteli stok ile dilerseniz paket servis ve servis seçenekleri içerisinde tüketimleri birbirinden bağımsız olarak da gözlemlemek mümkün.

Cari Hesap Takibi

Stok ürünlerin yanı sıra hem üretim hem servis ağında eş zamanlı olarak takip olanağı sunan kolay ve entegre edilmiş otomasyon sistemi sayesinde cari hesap takibi artık tek tuşla parmaklarınızı ucunda.

Ambalaj kullanım oranı gibi üretim aşamasındaki mali hesapları takip etmenizin yanı sıra servisin tüketim hızına kadar birçok farklı konuda, farklı ölçü birimlerinde kendinize özgü bir listeleme ve gruplandırma sistemi ile takip için yenilikçi yöntemlerimiz ile tanışmanın tam zamanı!

Personel Performans Ölçümü

Adisyon üzerine tek bir tıklama yaparak müşterilerinizin görüşlerini öğrenebilmenizi sağlayan bilgileri edinmek, personel performans takibinin gelebileceği son nokta olsa gerek.

Kuryelerinizden servis elemanlarınıza kadar tüm personel ekibinizin çalışma hızını, hizmet şeklini, hizmet raporlarını ve adisyon işlemlerini eş zamanlı olarak takibiniz altına alabilir, daha önemlisi tüm bunlara tek bir tuş ile ulaştığınız müşterileriniz edindiğiniz görüşleri de ekleyerek gerçek bir yönetici olabilirsiniz.

Kurye Takibi

Paket servis esnasında kurye takibi sayesinde işletmenizin dışında da servisinize dair gerçekleşen her detay elinizin altında.

Kurye takibi için gelişmiş DevPos kurye takip sisteminden faydalanan teknolojiler yalnızca konum bilgisi ya da kuryenin ulaşma süresini değil, müşterinizin konuyla ilgili her görüşünü de en hızlı ve pratik şekilde öğrenebilmenizi sağlar.

Paket servis sisteminde imajınızı en az ürün kadar etkileyen bir diğer etmen olan kuryelerin takibi, eş zamanlı olmasını yanı sıra teknolojik yanıyla da hesap takibini de çok daha güvenilir kılıyor.

Tablet Menü

Mobil cihazların şık tasarımı, kolay kullanımı ve oluşturduğu imajı menülerinize taşıyarak müşterilerinizde oluşturacağınız prestiji daha da arttırmak tablet menü fikri kadar uzağınızda.

Mobil cihazlar menülerinizi çok daha zengin kılmasının yanı sıra daha modern bir görünüm yakalamanızı kesinleştirir. Tablet menü sayesinde personel ya da müşteriden kaynaklanabilecek birçok sipariş hatası son bulur, bu da müşteri memnuniyeti olarak işletmenizin garanti kazancı anlamına gelmektedir.

Fonksiyonel açıdan olduğu kadar görsel olarak da tablet menüler teknolojinin her anlamda getireceği önemli bir avantaj demektir.

Ürün Ve Ürün Gruplarının Hareket Analizi

Ürünlerinizin hammadde deposundan üretim noktasına, işletmenizin mutfağından müşterinizin masasına kadar geçirdiği tüm bu uzun yolculuğu eş zamanlı olarak ve tek bir ekran üzerinde gruplandırarak takip etmek eminiz işlerinizi hiç olmadığı kadar kolaylaştıracak.

Kendi dilediğiniz grupları yine kendi tarzınıza bağlı olarak yaratabilir yani bir başka deyişle ürün hareket analizini kendi dilinizden yapabilirsiniz. Ürün nakliyesi gibi anlık takibin ve çalışmanın maksimum hızda olmasının büyük önem taşıdığı bir konuda siz de en pratik ve anlaşılır ara yüz kullanımının tadını çıkabilirsiniz.

Ürünlerinizi grupladıktan sonrasında da tüm hareketleri kontrolünüz altında. Gelişmiş cihazların size özel dizayn edilmiş anlaşılır kullanım özellikleri ve bu özelliklerin entegrasyonu sayesinde ürün grubu hareketlerini dilediğiniz şekilde yönlendirmek mümkün.

Hammadde gibi genel grupların yanı sıra alt gruplandırmaları tamamen kendi işletmenize özgü şekilde kendiniz oluşturabilir ve bu grupları listeler halinde yönetmenin ayrıcalığını yaşarsınız. Ürünlerinizin atacağı her adım takibiniz altında olduğu sürece sizin atacağınız her adım da daha büyük olacak.

Üretim Reçete Sistemi

Üretime dair her detay artık reçete sistemi sayesinde yan yana ve karşınızda. Üretim reçete sistemi maliyete dair her bilgiyi kolayca raporlandırma imkanı sunmasının yanı sıra sizlere hiçbir eksik ya da yanlış bilgi olmaksızın stok ürünlerin kontrolü hakkında da ekranınızdan bilgi verir.

Hammaddeden servise hazır ürüne kadar üretimin her alanında ürünlerinizin yalnızca sayı, oran, maliyet ve işlem görmekte oldukları aşamayı değil, buna bağlı olarak personel verilerini ya da nakil takibi gibi anlık basamakları da takip edersiniz.

Ayrıntılı Ürün Maliyet hesaplanması

Ürünlerinizi kendi işletmenize özgü bir şekilde gruplandırarak her aşaması göz önünde bulundurulan bir raporlama sistemi ile takip etmek, hatasız ve pratik bir maliyet hesabı sağlamanın en yenilikçi yolu.

DevPos’un geniş ve geliştirilmiş veri tabanınız size dilediğiniz maliyet bilgilerini pratik ara yüz takibi ile kolaylaştırılmış bir şekilde sunarken, ayrıntılı maliyet hesaplanması ise fire veren ürünlerinizin ayrı olarak listelenmesi ya da teraziden gelen direkt ölçüm verileri gibi birçok profesyonel detayı da beraberinde sunar.

Entegrasyonlar

Her an yanınızda bulundurabileceğiniz tek bir cihaz üzerinden işletmenize dair tüm veri sağlayıcıların entegre edildiği ve bununla kalmayıp size en pratik ara yüz kullanım özellikleri sayesinde bu entegrasyonun pratiklik ile bir araya geldiği bir yönetim anlayışı artık hayal değil.

Çağrı merkezi, yemeksepeti, online siparişler, stok, reçete, maliyet , merkez şube kosodilasyon, anlık üretim durumu, anlık üretimler, CRM, barcode ve standart teraziler, POS ve klasik yazarkasalar bu geniş ve zengin entegrasyon ağının sadece birkaç parçası.

Pastane Adisyon Programı

Pastane gibi ürün stok ve üretim aşamalarının en az satış ve servis kadar büyük önem arz ettiği pastane tarzı işletmeler için geliştirilmiş olan en son teknoloji ile tanışmaya hazır olun. Devpos pastane otomasyonu sayesinde işletmecilik hakkında bildiğiniz her şeyi yeniden öğrenecek, isminizi nasıl lider bir marka haline getirebileceğinizi keşfedeceksiniz, hem de en kolay ve hızlı şekilde.

Devpos pastane otomasyon programı sizlere kolay kullanım arayüzü ile ürünlerinize dair tüm basamakları ayrı ayrı gözlemlemenizi, anlık olarak takip etmenizi ve dilediğiniz şekilde raporlandırmanızı sağlar. Peki pastanenizi zirveye taşıyacak özellikler neler? Tüm bu ayrıcalıklı pastane otomasyon programı fiyat seçenekleri neler?

Pastane tarzı işletmelerin en önemli noktalarının başında gelen stok yönetiminin tek bir cihaz üzerinden anlık olarak gerçekleştirilebilmesinin, hem de bunun işletmenizde olmasanız dahi sağlanabilmesinin hayal olduğunu düşünüyorsanız kesinlikle bir an önce pastane otomasyon sistemleri ve avantajlarla dolu dünyası ile tanışmalısınız. Farklı ölçü birimlerinde yapılan hassas ve güvenilir ölçümleri dilediğiniz gibi listeleyebilir, kıyaslayabilir ve raporlandırabilirsiniz. Artık pastane otomasyon sistemleri sayesinde farklı ürün gruplarını kendinize göre kolayca yaratabilir, durumlarını anlık olarak takip edebilirsiniz. Bu sayede ani ürün bitmesi gibi sizi zor durumda bırakacak şartlara karşın önceden tedbirinizi alabilir ve işletmenizde hiçbir aksama olmaksızın siparişlerin son sürat teminini sağlayabilirsiniz. Bu esnada personelden kaynaklı ölçüm ve sayım hatalarına yer vermeden içiniz rahat bir şekilde stok ağını ve stoktan üretim noktasına yapılacak olan transferleri kontrol edebilirsiniz. Hem de kullanımı son derece kolay son teknoloji terminaliniz ile tüm bunları saniyeler içerisinde yapmanın avantajları ile.

Pastane adisyon sistemi ister butik, ister toplu siparişler için olsun, pastane tarzı işletmeler için kar getirisi elde edilen basamak olarak büyük öneme sahip. Haliyle adisyon tahsilatı gibi bir konunun takibi de işletmeciler için oldukça önemli. Devpos ailesi olarak pastane adisyon sistemleri fiyatları konusunda en uygun alternatifleri sunmakla kalmıyor, aynı zamanda böylesi hassasiyet gerektiren bir konuda güveninizi boşa çıkarmayacağımızı temin ediyoruz. Sizlere sunulan gelişmiş pastane adisyon programı farklı tahsilat ve adisyon kayıtlarını tek bir terminal üzerinden anlık olarak takip etme olanağı sunarken, tüm işlemlerin tek bir ekrandan takibi sizlere büyük zaman kazandıracaktır. Özgün bir şekilde geliştirilmiş olan raporlama seçenekleri sayesinde kayıtlarınızı her daim elinizin altında tutabilir, bu sayede müşteri memnuniyeti gibi kayıpsız tahsilatları da garanti altına alırsınız. Ayrıca yine size özel geliştirilmiş son teknoloji filtreleme seçenekleri sayesinde görmeyi özellikle talep ettiğiniz verileri anında listeleyebilirsiniz. Pastane adisyon sistemleri için kullanacağınız özel el terminalleri sayesinde personelinizin konforuna bağlı gelişen verimliliği gibi müşterilerinizin gözünde kazanacağınız prestij de büyük bir avantaj olacaktır.

Elbette başarılı bir pastane adisyon yazılımı sistem çalışması için kullanacağınız cihazların da kalitesi ve sistem teknolojisine uygunluğu büyük önem taşır. Bu nedenle terminal gibi, terminal ile entegre şekilde çalışan pastane pos sistemleri konusunda da Devpos sizlere en kaliteli ürünleri vaat etmektedir. Tablet ve akıllı telefonların sınırsız bir çeşitlilik kazandığı günümüz koşullarında sisteminiz için en ideal ve en son teknoloji ürünler ile çalışmak sizin de hakkınız. Ancak yalnızca cihazların kolay kullanımı ile değil aynı zamanda profesyonelliğinizi yansıtan şıklığıyla da avantajlarının farkına varmanız oldukça akıllıca olacaktır. Tezgah ve masa satışlarında menü olarak kullanılan tablet tasarımı sayesinde menünüzü görsel açıdan hiç olmadığı kadar zengin ve etkileyici kılmanız mümkün. Ayrıca pastane tarzındaki işletmenizin her geçen gün yenilenen ürün çeşitliliğini direkt olarak menü üzerine en albenili şekilde ekleyebilir, istediğinizde menüde fiyat ya da görsellerde değişiklikler yapabilirsiniz.

Pastane adisyon yazılımı kullanımı için eğer kafanızda soru işaretleri oluşuyorsa, teknolojinin sizi korkutmasını değil işletmenizi alanınızda lider konumuna getirmenize olanak tanıyın. Pastane adisyon yazılım fiyatları konusunda en uygun seçenekleri sunmamızın yanı sıra kolay kullanım avantajı ile de işletmenizi kontrol altında tutmanın en kolay yönlerini keşfedeceksiniz. Herkes tarafından rahatlıkla kullanılabilecek şekilde tasarlanan ve kişiye özel özelliklerin kullanımına olanak tanıyan pratik arayüz sayesinde terminal kontrolü işletmenizin tüm alanlarını teker teker denetlemekten kesinlikle çok daha zaman kazandırıcı ve kolay olacaktır. Personellerinizden üretim noktasına, kurye takibinden pastane adisyon programı yönetimine kadar işletmenize dair her bir detay artık anlık olarak elinizin altında. Ayrıca Devpos ailesi olarak sizlere uzman desteğimiz ile her daim yanınızda olacağımızı hatırlatmak isteriz.  Pastane otomasyonu yazılımı için size en kaliteli hizmet vermeye satış sonrasında da devam ediyor, uzman ekibimiz ile garanti kapsamındaki cihazların kullanımı için 7/24 iletişim talebinize açık  olarak çalışıyoruz. Herhangi donanımsal bir sorun yaşamanız halinde profesyonel destek ekibimiz aracılığıyla pastane otomasyon yazılımı için ihtiyaç duyduğunuz her konuda yardımcı olmaya çalışıyoruz.

Pastane tarzı işletmeleri farklı kılan bir diğer konu ise franchise zincirleri şeklinde hizmet verebiliyor olmalarından ileri gelmektedir. Bu durumun yarattığı önceliklerin farkında olarak Devpos sizlere pastane sipariş programı alanında da zincir işletmelerine uygun son kalite çözüm önerileri sunmaktadır. Zincir işletmelerde şubeler arası gerçekleştirilen tedarik amaçlı ürün transferi ve üretim noktası ile şubeler arasındaki ürün iletimi için pastane sipariş sistemi özelliklerini kullanarak anlık olarak takibinizi oturduğunuz yerden gerçekleştirebilirsiniz. Çoklu şubelerde yaşanan karmaşa, personelden kaynaklı gecikmeler ya da ürünlerin nerede olduğu gibi iletişimi şart kılan durumlarda eski usul şekilde çalışmak telefonun çekmediği, personelin yanıt vermediği zamanlarda işletmeniz açısından büyük aksamaların nedeni olabilir. Bu nedenle siz de pastane otomasyon ile pastane yönetmenin en yeni halini bir an önce işletmenize dahil etmelisiniz.

Pastane sipariş programı sayesinde farklı sipariş kanalları ile, örneğin web sitesi üzerinden online sipariş ya da telefon ile müşteri bilgileri üzerinden direkt hızlı sipariş gibi özellikler ile entegre halde çalışmanızı ve üretiminizi bu doğrultuda otomatik yönlendirmeniz sağlanır. Pastane sipariş yazılımı üzerinden alınan her bir sipariş için ayrı ayrı işlem yapılabilir, ürünler kendi grupları içerisinde düzenlenmiş olan reçetelere göre stoktan otomatik olarak düşülerek transfer edilir. Alınan sipariş, siparişin durumu ve yapılan satışa göre birim maliyet hesabı yapılabilir ve maliyet raporları düzenlenebilir. Pastane adisyon sistemleri fiyatları sayesinde en uygun şekilde temin etmiş olacağınız adisyon tahsilatı takip özelliklerinde dönemsel olarak maliyetin yanı sıra girdi çıktı işlemleri de rapora dökülebilir. Merkez şube tarafından alınmış olan siparişler üzerinden otomatik olarak faturalandırma ve irsaliye oluşturma işlemleri sağlanabilir. Ayrıca merkez şubenin almış olduğu toplu sipariş sayısına bağlı olarak farklı tedarik kaynaklarına stoktaki ürün adedine göre otomatik talepte bulunulabilir.  Bu otomatik tedarik talebi ise sizleri olası bir ürün eksikliğine karşı önceden alınan önlemler ile müşteri kaybından korur. Şubeler arasındaki transferler anlık olarak karşınızda olacağı için ürünlerin ölçüm ya da sayımlarında olduğu gibi transferlerinde de personelden kaynabilecek tüm olası hatalar gözlemlenmiş olur. Üretim noktasının büyük kolaylıklar ile takibinin sağlandığı bu özelliklerin yanı sıra merkez şube ve diğer şubeler arasındaki hatasız koordinasyonun katkıları düşünülürse pastane otomasyon yazılımı fiyat konusunda sizlere sunulan seçeneklerin aklınızda herhangi bir tereddüt kalmamasını sağlayacak türden olduğunu fark etmek zor olmayacaktır.

Pastane sipariş yazılımı özellikleri sizlere aynı zamanda satış anında da büyük avantajlar sağlar. Siparişin sonlandığı  ve ürünün müşteri ile buluştuğu an işletmeniz için asıl kar kazancının sağlandığı nokta olması ile asla hatalı işleme mahal verilmemesi gereken basamaklardandır. Tezgah satışları esnasında neredeyse tüm işi kendi üzerine devralan Devpos pastane otomasyon sistemleri fiyatları konusundaki uygunluğunu verdiği üstün kaliteli hizmet seçenekleri ile satış basamağında da göstermektedir. İster kilo ile ister adet bazında satmakta olduğunuz ürünlerin barkod entegrasyonu sağlanan teraziler ile ölçülmesi sayesinde, ürünün barkod etiketinin okunması tüm bilgilerin kasada dokümanını sağlar. Fiyat, gramaj gibi bilgileri barkod entegrasyonu sayesinde saniyeler içinde görülebilen ürünlerin satışı çok daha hızlı gerçekleşmekte, haliyle personel iş yükü azaldığı gibi müşteriler için pratik bir servis anlayışı da ortaya konmuş olmaktadır. Satmakta olduğunuz ürünlerin en küçük parçasında kadar her detayını pastane otomasyon sistemi sayesinde adisyon ile görmeniz mümkün olur. Yani adisyon yazılımı yalnızca tahsilat için değil, ürünlerinizin satış raporlandırmaları için de tüm detayları ile sizler için hazırlanmış olur. Buradan yola çıkarak personel takibi de kolaylaşmakta, hatta puantaj sistemi ile çalışan personeller için ücretlendirme, bordro dokümanı hazırlama ya da izinli olduğu saatlere bağlı ücret düşüşü gibi hesaplamalar en objektif şekilde sağlanabilir.

Pastane otomasyon yazılım fiyatları, işletmenizin kazanacağı ayrıcalıkların yanında önemsiz bir detay halini alır. Çünkü birçok işletmeciye detaylı bilgiye sahip olmadığı takdirde ekstra masraf gibi görünen otomasyon sistemi, kazanacağınız müşteri artışı ve memnuniyeti sayesinde tam tersine kısa vadede dahi önemli ve gerekli bir yatırım demektir. Yine satış basamağına bakıldığında tezgah satışına ek olarak paket servis siparişlerinde de avantajı fark edebilir, müşteri memnuniyetini garantileyen en belirgin özelliklerden birini keşfedebilirsiniz. Daha öncesinde işletmenizden ürün sipariş etmiş olan müşterilerinizin her siparişinde sizlere bilgileri otomatik olarak sağlanır ve bu sayede müşterilerinizden adres, telefon ya da sipariş verdiği ürünler gibi detayları tekrar tekrar almaya gerek kalmadan hızlıca servis dağıtımına başlayabilirsiniz. Ayrıca müşterilerinize hangi kuryenin kendilerine ulaşmakta olduğu ve paket servisin şubeden çıkıp çıkmadığı gibi  detaylı bilgileri de verebilir, bu sayede teknolojinin çağının işletmenize nasıl başarı ve satış artışı olarak geri döndüğünü görebilirsiniz.

Pastane tarzı işletmelerde hem franchise zincir şubeleri arasında hem de depo noktasının durumu konusunda yaşanan takip zorluğunun farkındayız. Ancak işletme sahiplerinin tezgahtaki satıştan stoktaki eksik ürün miktarına kadar işletmelerine dair istisnasız her detaya hakim olduğu otomasyon sistemleri sayesinde, işlerinizin hiç olmadığı kadar gelişmiş bir düzende kontrolünüz altında olacağını garanti ediyoruz. Son teknoloji akıllı telefon ve tabletler aracılığıyla sağlanan el terminali kontrol sistemi sizlere pratik arayüz kullanımı sayesinde dilediğiniz raporlandırma, listeleme, filtreleme ve gruplandırma seçeneklerini sunarken; entegrasyon sistemleri sayesinde dış tedarikçilerden online müşteri geri dönüşlerine kadar tüm sistemler tek bir terminal ekranında elinizin altında olacaktır.

Pastane otomasyon yazılım fiyatları gibi aklınıza takılan birçok soru işareti hakkında bilgi almak için dilediğiniz zaman Devpos ailesine ulaşabilir, hatta bu sayede pastane otomasyonu sayesinde işletmenize neler kazandırabileceğinizi, zaman ve enerji tasarrufunu nasıl iş hayatında lider isim olmak için kullanabileceğinizi daha detaylı öğrenebilirsiniz. Yalnızca satış öncesinde değil, sistem satış sonrasında da sağlanan profesyonel destek hizmetimiz ile ekibimizin daima yanınızda olacağını unutmayın. Devpos ile siz de pastane işletmeciliği alanında yenilikçiliğin ve teknolojinin sunduğu tüm imkânlardan yararlanın.

Ücretsiz DevPos Demo Talebi Ve Destek Hizmetleri İçin Bilgilerinizi Bırakın, Sizi Arayalım