Hakkımızda

Konuk ağırlama endüstrisine uygun yazılımlar geliştirip dünyanın tercih ettiği lider donanım çözümleriyle birlikte sunmaktan, müşterilerimize sene boyunca 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet vermekten gurur duyuyoruz.

Bizi Takip Edebilirsiniz
 

Restaurant

Restaurant Yazılım Otomasyon Sistemi

Restaurant (A’la Carte) Servis tipinde önemli olan müşteriden siparişi hatasız alıp, üretim birimlerine iletmek, siparişin hazırlanma sürecini garsonun takip edebilmesi, hızlı ve eksiksiz bir servis sağlamaktır. DevPos’un sandalye, koltuk takibi özelliği ile siparişleri koltuk bazında alabilirsiniz. Rezerve-Marş sistemi ile siparişleri mutfağa iletirken hazırlanması gereken zamanı belirleyebilirsiniz.

A’LA Carte Servis

A’la Carte servis sistemi ciddi bir organize olma ve hatasız şekilde hizmeti tamamlayabilme profesyonelliğini gerektirmektedir. Müşterilerin talep ettiği siparişin eksiksiz ve doğru şekilde alınması, mutfağa sipariş iletme, sürecin yakından takibi ve sipariş iletme gibi çok basamaklı olan A’la Carte sisteminde her adım geniş varyasyon seçenekleri ile gerçekleştirilir.

Dilerseniz koltuk bazında siparişte bulunabilirken, özel sistemler ile siparişlerin hazırlanması gereken zamanlamayı anında kontrol edebilirsiniz.

Self Servis

Müşterinin kendi kendisine farklı sunum aşamalarını hızlandırmasını odak noktasına alan self servis yönteminde, yine müşteri için işleri kolaylaştırmak temel hedef olacaktır.

Tercih edilme nedeni olarak self serviste en başta gelen kolaylılık kriteri kolay bir kullanım ara yüzü ile sağlanabilmektedir.

Aranan ürüne en kolay şekilde ulaşılabilmesini sağlayan kullanımı hızlı ve pratik bir ara yüz sayesinde self serviste dahi fark yaratılabilmektedir.

Paket Servis

Evlere sipariş servisi yapan işletmeler için tartışmasız bir öneme sahip olan POS sistemi, paket servis için olmazsa olmaz.

Adrese giden paketlerin servis süreci, bu süreçte kuryenin performansı, SMS ile müşteriye bilgi verilmesi ya da paketin teslimi esnasında müşteri bilgilerinin teknolojik olarak kaydedilmesi için kaliteli bir POS sistemi kullanılmaktadır.

Online sipariş sitelerinin aktif kullanımı için de POS cihazı ve birçok farklı sistemin bir araya getirilerek profesyonelce yönetimi sağlanmaktadır.

Barkodlu Satış Sistemi

Marketlerden benzin istasyonlarına, bakkallardan toptancılara kadar sürekli olarak alışveriş halinde olduğumuz her noktada barkodlu satış sisteminden faydalanılmaktadır.

Devpos Otomasyon programı ile entegre bir şekilde çalışmakta olan barkodlu satış sistemi, hızlı alışverişin anahtarıdır.

Ön muhasebe modülü ile tam entegre olarak kullanılan barkod sistemi, para üstü hesabından ciro takibine kadar geniş ve güçlü bir veritabanı için de teknolojik bir ihtiyaç.

Ön Ödemeli (Pre Paid) satış sistemi

Dilerseniz sizin, dilerseniz de sizin yerinize bir başkasının içerisine para yüklemesi yapabileceği bir sistem olan Ön Ödemeli (Pre Paid) Satış Sistemi müşterilere mağazalardan internet sitelerine kadar birçok yerde ödeme yapma imkanı sunuyor.

Herhangi bir banka hesabına bağlı olmayan ve kredi kartından farklı olarak limiti bulunmayan ön ödemeli kartlarda kayıp ve çalıntı anında kartın bloke edilmesi ve bakiyenin yeniden temin edilmesi gibi avantajlar, bu sistemi nakitten çok daha güvenli ve pratik kılar.

DevPos ile tam entegre çalışan ön ödeme sistemi işinizi bir adım öne taşıyor.

İşletmeye Özel Masa Yerleşim Sistemi

İşletmenizde yapılan masa değişiklikleri, adisyon transferleri ve masa hesabına dair silinme ya da eklemeler anında sizin kontrolünüz altına alınabilir.

DevPos ullanımı kolay ara yüzü sayesinde özel organizasyonlar için de masa yerleşimi işletmelerin kendine özgü talep, ihtiyaç ve olanaklarına uygun olarak düzenlenebilmekte.

Masa yerleşiminin yanı sıra hesaplarının da detaylı olarak veriye dökülebilmesi sayesinde işletmeler için, artık her bilgi ekranınızda, demek mümkün olacak.

Mobil Terminalden Satış (El Terminali Sistemi)

Yeni nesil otomasyon hizmetlerinin gıda sektöründeki en pratik yansıması olan mobil terminalden satış yöntemi sayesinde kolaylık aynı zamanda estetik de kazanıyor.

Sistemin ve şirketlerin ihtiyaçlarına yönelik uzmanlarca yapılan detaylı değerlendirmeler sonucunda tasarlanan el terminali sistemi aynı noktadan farklı departmanlarını kontrolünü, adisyonların takibini ve tahsilat işlemlerini olabilecek en hızlı şekilde yapabilmenize yardımcı olur.

Verdiğiniz hizmette yenilikçiliği kimsenin olmadığı kadar üst seviyelere taşımak için farklılığa, farklılık için mobil terminal satış hizmetinin yaratacağı ayrıcalıklara ihtiyacınız olduğunu unutmayın.

Stok Kontrol ve Maliyet Yönetimi

Ürün ve Stok yönetimi DevPos’un mutfağıdır. İç içe geçen ürün grupları oluşturmak ve ürün tanımlamak DevPos’un üstün özellikleri ile çok basittir. Stok yönetiminde büyük kolaylık sağlayan terazi entegrasyonu ile, ürünlerinizi stok takibini gerçekleştirebilirsiniz. Gerçek zamanlı stok kontrolü ve maliyet yönetimi sağlayarak satın alma süreçlerini kolaylaştırır.

Tüm işletmeniz için adeta işin başladığı yer diyebileceğimiz stok ve maliyet yönetim noktasında, sağladığımız ürünler ve bu ürünlere tanınan varyasyonlar sayesinde renklilik gibi kontrol kolaylığı da hiç olmadığı kadar gelişmiş durumda. Depolar arası nakliye, sayım rapoları, fireler ve daha birçok farklı detayın basit bir ara yüz ile takip altına alınabildiği yönetim sistemimizde farklı şubeleri gruplandırmadan,  farklı ürünlere farklı ölçü birimleri uygulamak gibi özgün işlemler mümkün.

Web & Mobil Raporlama

Raporlarınızın mobil cihazının gibi küçük cihazlar haricinde web sistemi içerisinde yer almanızı sağlayan web raporlama sistemi ile artık kontrol sizin elinizde.

Yeni nesil yönetim anlayışında normalde büyük hesaplamalar ve ciddi bir organizasyon gücü gerektiren raporlama işlemi oldukça kolay bir hal alıyor.

Web üzerinden stok, transfer, personel, üretim, servis gibi işletmenizin sorumluluğunda olan her bir kola tek bir ekran üzerinden en güvenilir raporlar ile ulaşabilirsiniz.

Kolay Fiyat Değiştirme

Ürünleri menüye eklemek – çıkarmak kadar fiyatlar üzerinde yapacağınız değişiklikler de tablet menü sayesinde hiç olmadığı kadar kolay.

Ürünlerin zaman içerisindeki hızlı fiyat değişiminin size yeni bir menü basım ve dağıtım maliyeti olarak düşündürücü bir sorun olmasına son veren DevPos sayesinde hızlıca ve en kolay şekilde fiyatlarda değişiklikler yapabilir, bunun farklı ürünlerde olduğu gibi farklı şubelerde de uygulanmasının rahatlığına şaşırabilirsiniz.

Belli bir tarih veya zaman diliminde ürün fiyatlarını değiştirip kampanya yapabilirsiniz, değiştiğiniz fiyatlar belirlediğiniz zaman diliminde otomatik şekilde devreye girer. Kampanya bitiminde yine aynı şekilde otomatik olarak eski fiyat düzenine geri döner.

Adisyon Analizi

Adisyonlara dair tüm işlemleri tek bir ekran üzerinden takip etmenin yanı sıra tamamen kendinize özgü bir adisyon listesine sahip olmanın avantajlarını keşfetmeye var mısınız?

Adisyondan hangi ürünler çıkarıldı, hangileri eklendi? Adisyon listesindeki sütunları gruplandırmak mümkün olabilir mi? İkram edilen ürünler neler ya da adisyon üzerinde işlem yapan görevli kim? Bunlar gibi birçok soru ve daha fazlası tek bir ekran üzerinden artık sizin denetiminiz altında olabilir.

Reçeteli Stok Sistemi

Hızlandırılmış şekilde işlerin tamamlanmasını sağladığı gibi, detayların hatasız şekilde incelenmesine de olanak tanıyan reçeteli stok sistemi sayesinde, hem hammadde hem de satışa hazır ürünler aynı yan yana değerlendirilebiliyor.

Stok içerisinde yer alan ambalaj ve bu ambalajın kullanım oranı gibi aynı anda takip edilmesi gereken tüm verilerin birlikte incelenmesine olanak sağlayan reçeteli stok ile dilerseniz paket servis ve servis seçenekleri içerisinde tüketimleri birbirinden bağımsız olarak da gözlemlemek mümkün.

Cari Hesap Takibi

Stok ürünlerin yanı sıra hem üretim hem servis ağında eş zamanlı olarak takip olanağı sunan kolay ve entegre edilmiş otomasyon sistemi sayesinde cari hesap takibi artık tek tuşla parmaklarınızı ucunda.

Ambalaj kullanım oranı gibi üretim aşamasındaki mali hesapları takip etmenizin yanı sıra servisin tüketim hızına kadar birçok farklı konuda, farklı ölçü birimlerinde kendinize özgü bir listeleme ve gruplandırma sistemi ile takip için yenilikçi yöntemlerimiz ile tanışmanın tam zamanı!

Personel Performans Ölçümü

Adisyon üzerine tek bir tıklama yaparak müşterilerinizin görüşlerini öğrenebilmenizi sağlayan bilgileri edinmek, personel performans takibinin gelebileceği son nokta olsa gerek.

Kuryelerinizden servis elemanlarınıza kadar tüm personel ekibinizin çalışma hızını, hizmet şeklini, hizmet raporlarını ve adisyon işlemlerini eş zamanlı olarak takibiniz altına alabilir, daha önemlisi tüm bunlara tek bir tuş ile ulaştığınız müşterileriniz edindiğiniz görüşleri de ekleyerek gerçek bir yönetici olabilirsiniz.

Kurye Takibi

Paket servis esnasında kurye takibi sayesinde işletmenizin dışında da servisinize dair gerçekleşen her detay elinizin altında.

Kurye takibi için gelişmiş DevPos kurye takip sisteminden faydalanan teknolojiler yalnızca konum bilgisi ya da kuryenin ulaşma süresini değil, müşterinizin konuyla ilgili her görüşünü de en hızlı ve pratik şekilde öğrenebilmenizi sağlar.

Paket servis sisteminde imajınızı en az ürün kadar etkileyen bir diğer etmen olan kuryelerin takibi, eş zamanlı olmasını yanı sıra teknolojik yanıyla da hesap takibini de çok daha güvenilir kılıyor.

Tablet Menü

Mobil cihazların şık tasarımı, kolay kullanımı ve oluşturduğu imajı menülerinize taşıyarak müşterilerinizde oluşturacağınız prestiji daha da arttırmak tablet menü fikri kadar uzağınızda.

Mobil cihazlar menülerinizi çok daha zengin kılmasının yanı sıra daha modern bir görünüm yakalamanızı kesinleştirir. Tablet menü sayesinde personel ya da müşteriden kaynaklanabilecek birçok sipariş hatası son bulur, bu da müşteri memnuniyeti olarak işletmenizin garanti kazancı anlamına gelmektedir.

Fonksiyonel açıdan olduğu kadar görsel olarak da tablet menüler teknolojinin her anlamda getireceği önemli bir avantaj demektir.

Ürün Ve Ürün Gruplarının Hareket Analizi

Ürünlerinizin hammadde deposundan üretim noktasına, işletmenizin mutfağından müşterinizin masasına kadar geçirdiği tüm bu uzun yolculuğu eş zamanlı olarak ve tek bir ekran üzerinde gruplandırarak takip etmek eminiz işlerinizi hiç olmadığı kadar kolaylaştıracak.

Kendi dilediğiniz grupları yine kendi tarzınıza bağlı olarak yaratabilir yani bir başka deyişle ürün hareket analizini kendi dilinizden yapabilirsiniz. Ürün nakliyesi gibi anlık takibin ve çalışmanın maksimum hızda olmasının büyük önem taşıdığı bir konuda siz de en pratik ve anlaşılır ara yüz kullanımının tadını çıkabilirsiniz.

Ürünlerinizi grupladıktan sonrasında da tüm hareketleri kontrolünüz altında. Gelişmiş cihazların size özel dizayn edilmiş anlaşılır kullanım özellikleri ve bu özelliklerin entegrasyonu sayesinde ürün grubu hareketlerini dilediğiniz şekilde yönlendirmek mümkün.

Hammadde gibi genel grupların yanı sıra alt gruplandırmaları tamamen kendi işletmenize özgü şekilde kendiniz oluşturabilir ve bu grupları listeler halinde yönetmenin ayrıcalığını yaşarsınız. Ürünlerinizin atacağı her adım takibiniz altında olduğu sürece sizin atacağınız her adım da daha büyük olacak.

Üretim Reçete Sistemi

Üretime dair her detay artık reçete sistemi sayesinde yan yana ve karşınızda. Üretim reçete sistemi maliyete dair her bilgiyi kolayca raporlandırma imkanı sunmasının yanı sıra sizlere hiçbir eksik ya da yanlış bilgi olmaksızın stok ürünlerin kontrolü hakkında da ekranınızdan bilgi verir.

Hammaddeden servise hazır ürüne kadar üretimin her alanında ürünlerinizin yalnızca sayı, oran, maliyet ve işlem görmekte oldukları aşamayı değil, buna bağlı olarak personel verilerini ya da nakil takibi gibi anlık basamakları da takip edersiniz.

Ayrıntılı Ürün Maliyet hesaplanması

Ürünlerinizi kendi işletmenize özgü bir şekilde gruplandırarak her aşaması göz önünde bulundurulan bir raporlama sistemi ile takip etmek, hatasız ve pratik bir maliyet hesabı sağlamanın en yenilikçi yolu.

DevPos’un geniş ve geliştirilmiş veri tabanınız size dilediğiniz maliyet bilgilerini pratik ara yüz takibi ile kolaylaştırılmış bir şekilde sunarken, ayrıntılı maliyet hesaplanması ise fire veren ürünlerinizin ayrı olarak listelenmesi ya da teraziden gelen direkt ölçüm verileri gibi birçok profesyonel detayı da beraberinde sunar.

Entegrasyonlar

Her an yanınızda bulundurabileceğiniz tek bir cihaz üzerinden işletmenize dair tüm veri sağlayıcıların entegre edildiği ve bununla kalmayıp size en pratik ara yüz kullanım özellikleri sayesinde bu entegrasyonun pratiklik ile bir araya geldiği bir yönetim anlayışı artık hayal değil.

Çağrı merkezi, yemeksepeti, online siparişler, stok, reçete, maliyet , merkez şube kosodilasyon, anlık üretim durumu, anlık üretimler, CRM, barcode ve standart teraziler, POS ve klasik yazarkasalar bu geniş ve zengin entegrasyon ağının sadece birkaç parçası.

Başarının En Teknolojik Yolu Restaurant Otomasyon Sistemi

Gıda sektörünün yükselen yıldızı restoran otomasyonu neredeyse tüm işletmelerin merak konusu. Ancak hangi otomasyon sistemini seçmek gerektiği konusunun yarattığı kafa karışıklığı bir yana restaurant otomasyonu sistemleri ve faydaları konusuna hala hakim olmayan işletmeciler mevcut. Bu nedenle işletmenizin başarısını zirveye taşırken size de büyük kolaylıklar kazandıracak olan Devpos restoran otomasyon sistemleri ve farkını birlikte keşfediyoruz.

Restoran gibi aynı anda hem müşteri hem de personel takibinin zorunlu ve zor olduğu işletmeler için tüm işlemleri kolaylaştıran restaurant otomasyon sisteminde tüm bilgiler elinizin altındadır. Restaurant sipariş sistemi müşterilerden hatasız ve eksiksiz alınan siparişlerin üretim noktalarına anında iletilmesi ile personelden kaynaklı karmaşıklıklara son verir. Bilindiği gibi normal şartlarda manuel olarak kağıt ve kalem ile alınan siparişler hem siparişlerin alınmasını hem de üretim noktasına iletilmesini aksatır ve yavaşlatır. Ancak restoran sipariş programı son teknoloji cihazlar ile ister self servis ister alacarte usulü verilen hizmeti hatasız şekilde tamamlamanızı sağlar.

Örneğin işletmenize gelen müşterilere kâğıt – kalem ile sipariş alınarak hizmet verildiğini düşünelim. Bu durumda gürültü kirliliği, sipariş karmaşası ve müşteri talebinin yanlış anlaşılmasından doğan hatalar gibi sorunların yanı sıra personelin hangi masaya hizmet verdiği ve hangi personelin hangi siparişten sorumlu olduğunu takip etmek neredeyse imkânsız bir hal alır. Oysa Devpos restoran otomasyon programı sayesinde personeller elinde bulunan telefon ya da tabletler ile hem görsel açıdan sizi yukarı taşır, hem de hangi personelin hangi masa ve siparişlerden sorumlu olduğu anlık olarak takip edilebilir. Ayrıca personel ve üretim noktası arasındaki iletişimin hızlanması sayesinde işletmeniz de hız kazanır.

Yalnızca restaurant sipariş yazılımı ile değil, Devpos restoran adisyon sistemleri ile de işletmenizin yanında. Kasadan yapılan tahsilat işlemlerinde ister nakit ister kart ile ödemede restoran adisyon sistemi sayesinde masa değişiklikleri esnasında müşteri takibi ve bu sayede doğru tahsilat yapma işlemleri çok daha kolay bir hal alır. Devpos, restoranınızda her anlamda teknolojinin sunduğu avantajları sizlere taşımış olacağından ister kasadan olduğu gibi personel el terminalinden, web sitesi üzerinden, çağrı merkezinden ya da müşteri puanı ile yapılan tüm tahsilatlarda takibi kolay ve hatasız adisyon kesimini sağlar. Restoran adisyon yazılım fiyatları ise hatasız yürüyen ve çok daha hızlı çalışan bir işletme için olabilecek en uygun seviyede tutularak, memnuniyetiniz baz alınarak belirlenmiştir. Yanlış tahsilattan kaynaklanan kayıplar ya da adisyon takibinin yarattığı zorluklar göz önünde bulundurulduğu takdirde restaurant adisyon sistemleri fiyatları oldukça uygun olacaktır.

Restaurant adisyon yazılımı işletme sahiplerine her zaman istediği güçlü iletişim olanağını sağlamaktadır. Yalnızca zaman tasarrufu değil, iyi bir yönetici personel iletişimi de sunan yazılım sistemleri işletmecilere stok, üretim ve servis ağlarındaki tüm detayları pratik ve güvenilir bir şekilde listeler. Bu listelerin özgünlüğü ve ayarlanabilir olması, farklı ölçü birimlerinde çeviriler yapılabilmesi ise raporlandırma basamağını kolaylaştıran, böylece bordro gibi belgeleri de kolayca doküman haline getirebilmeyi sağlayan bir yapıdadır. Elbette böylesi hassas bir konuda verilen hizmette güvenilirlikten bahsetmek için restaurant adisyon yazılımı fiyatları konusunda olduğu gibi yazılımı sağlayan markanın seçimi konusunda da dikkatli olunmalıdır. Devpos restoran otomasyon yazılımı için kullanılan tablet ve akıllı terminallerin yanı sıra, hem entegrasyon işlemi hem de sonrasında servis ve teknik destek ile de aradığınız kusursuz işletim sistemini sağlama garantisi vererek öne çıkar.

Elbette son teknoloji bir tahsilat işlemi restaurant pos sistemleri konusunda da en yenilikçi yöntemleri gerektirir. İndirimli, puan sistemli, nakit ya da cari gibi birçok farklı ödeme türü için özel olarak geliştirilmiş Devpos cihazlarımız pos sistemlerinin yalnızca adisyon tahsilatı için değil, hangi personelin işlem yaptığının hatta kuryelerin pos cihazı yönetiminin de takibi için de olabilecek en pratik çözüm fikridir. Tüm sistemlerin entegre halde çalışması sayesinde hem işletmenizde hem de kuryelerin dışarıda ilettiği siparişlerin takibi pos cihazlarının ilettiği bilgilerle elinizin altında olur. Böylece siz işletmenizde bulunmasanız dahi siparişlerin tek tek kaydı tutulmuş olur.

 Restaurant otomasyon yazılımı aynı zamanda bir diğer adıyla müşteri memnuniyeti demektir. İşletmenizi arayarak ya da online olarak siparişlerini ileten müşterilerinizin restoranınızda otomatik olarak kaydı bulunur. Yalnızca tek seferde isim, telefon ve adres bilgileri alınan müşterileriniz restaurant otomasyonu yazılımı sayesinde sizi her aradıklarında önceki sipariş bilgilerine dayanarak hızlıca siparişini verebilir, bu da müşterilerinizin zamanı gibi memnuniyetini de kazanmanız anlamına gelir. Karşınızda anında çıkan bilgileri sayesinde sadakat ve beğenisini kazandığınız müşterilerinizi düşündüğümüz takdirde restoran otomasyon sistemleri fiyatları işletmeniz için gerçek bir yatırım anlamına gelmektedir.

Her daim işletmenizin içerisinde ya da personellerinizin yanı başında bulunamayabilir ancak bu zamanlarda dahi restoranınızın durumuna hakim olmak istersiniz. Sizlere yalnızca tek bir cihaz ya da terminal ekranı üzerinden müşteri bilgi ve görüşlerinden restaurant adisyon programı bilgilerine, anlık kurye takibinden stok ve üretim noktası durumuna kadar her türlü kontrol edilmesi gereken maddeyi en pratik ve özgün arayüz ile sunan Devpos, işletmeciliğin geldiği son noktayı vaat eder. Restoran otomasyon programı fiyat seçenekleri konusunda da kalitesi ve referansları konusunda işletmecileri tereddüde düşüren diğer markalara bakıldığında sizler için en cazip ve uygun haldedir.

Restaurant sipariş yazılımı sayesinde işletmenizi tercih eden müşterinizin ağzından çıkan ilk kelimeden itibaren başlayan sürecin istenen ürün masaya gelene kadarki tüm süreci cihazınız aracılığıyla anlık olarak karşınızda. Restaurant adisyon programı ile son basamağına kadar siparişi takip altında olan müşterilerin ise teknolojinin işletmenize katacağı hatasız ve kaliteli üretim ve hizmet zincirinden etkilenerek sizi tercih edeceği ise garanti altında.

Restoran otomasyon sistemleri fiyatları her ne kadar en çok merak edilen konulardan biri olsa da bu denli teknolojik ve kalitenin ön planda olduğu hassas bir entegrasyon ağında işi uzmanına bırakmanın öncelik olduğunu da unutmamak gerekiyor. Stok, üretim , servis ve transfer gibi bir restoranda ya da restoran zincirinde yer alan tüm aşama ve gerçekleşen tüm işlemlerin birbiri ile bağlantılı olarak tek bir cihaz üzerinden görüntülenmesi, personele anında komut verilmesi, masa ya da sipariş gibi anlık değişikliklerin en ufak detaya kadar anlaşılır ve düzenli bir şekilde görüntülenmesi profesyonelliği önceliğimiz kılar. Yani restaurant adisyon sistemleri fiyatları konusunda görülen çeşitlilik, aslında sizlere verilecek olan yazılım kalitesindeki çeşitlilik anlamına da gelmekte ve hiçbir işletmeci büyük çabalar ile oluşturulan otomasyon sisteminden hatasız çalışmasını beklerken sorunlarla karşılaşmak durumunda değildir. Bu nedenle Devpos restaurant adisyon sistemleri fiyatları profesyonellerin memnuniyeti için tasarlanmış son teknoloji otomasyon yazılımı hizmeti çerçevesinde değerlendirilmelidir.

Restoran otomasyonu yazılımı sizlere işletmenizde kusursuz bir işletim ağı sağlaması ile stok noktaları, üretim noktaları, sipariş alımı, iletimi, adisyon kesimi ve tahsilat konularında hataya yer vermeden çalışma imkanı sağlayacaktır. Bu da hem işletmecinin içi rahat bir şekilde ekstra çaba ya da enerji kaybı olmadan kontrolü, hem müşterilerin memnuniyeti, hem de personellerin verimi anlamına gelir. Bu şekilde işleyen bir sistemde ise işletmenin başarıyı zirvede tutması kaçınılmaz bir hal alır. Tüm bu imkanlar düşünülürse restaurant adisyon sistemleri fiyatları ve otomasyon kurulum bedeli oldukça makul olmaktadır.

Bir işletmeci için tüm program ve birimleri bir araya getirerek kontrolü altında tuttuğu bir sistem oldukça pratik hatta heyecan uyandırıcı bir fikir olabileceği gibi doğru isimler ile çalışılmadığı takdirde oluşacak olan karmaşa tam bir başarısızlık anlamına da gelebilir. Restaurant otomasyon yazılımı fiyatları marka seçiminizde her ne kadar önceliklerinizden biri olsa da referanslar ve profesyonel çalışma ekibinin size sunacaklarını detaylı şekilde bilmek de başarıya ulaşırken aynı zamanda maksimum tasarrufu sağlamanız için önem taşır. Restoran sipariş yazılımı kağıt kalem sistemi gibi eski yıllarda bırakılması gereken bir dönemi kapatırken artık hatasız sipariş ve maksimum hızda servis imkanı sağlar. Restoran adisyon yazılımı ise verilen hizmetin karşılığını almanız aşamasında hiçbir hataya yer verilmemesi gereken bir basamak olup, adisyon tahsilatını anında raporlandırmanızı, bu sayede her daim işletmeniz konusunda içinizin rahat olmasını sağlar.

Yalnızca sipariş ve adisyon tahsilatı gibi müşteri ile direkt irtibat durumlarında değil, ürün stok noktası ve bu noktada gerçekleşen ölçüm ve transferlerin durumlarını rapor halinde anında elde etmek de Devpos ile çok kolay. Restaurant otomasyon yazılımı fiyat seçenekleri ile artık işletmenin uzaktan yönetilmesini imkansız olmaktan çıkarıyor, hatta her hizmet basamağının aynı anda hiç olmadığı kadar net değerlendirebilmenize imkan sağlıyor. En büyük avantajlarından biri size özel olarak oluşturulan raporlama ve listeleme sistemlerinin işletmecilerin kendi görmek istediği şekilde düzenlenebiliyor olmasında gizli. İşletmenize ait raporlar artık istediğiniz zaman diliminde, istediğiniz düzende ve istediğiniz zaman karşınızda. Hem de tüm bunları görselliği ile prestijini klasik dosyalardan çok daha etkileyici kılacak son teknoloji tablet ve telefonlar ile sağlayabilmek mümkün.

 

Teknolojinin bir diğer avantajı da kullandığımız cihazların eşsiz görsel şıklığı ve kolay kullanımında gizli. Restoranınızda klasik menü anlayışını unutturacak tablet menüler ile dilediğiniz şekilde menüye ekleme ve çıkarmaları hızlıca yapabilir, fiyat değişikliği ya da ürün değişikliği için her defasında menü yenileme masrafını artık unutabilirsiniz. Tablet kullanarak siparişini seçen ve tablet üzerinden hem canlı ve çarpıcı görseller hem de hazırlamış olduğunuz özel ürün videolarını görerek karar veren müşterilerinizin memnuniyeti otomasyon sistemimiz ile garanti altında. Yani otomasyon yazılımları sadece işletmenin sizin kontrolünüz altında olması gereken arka plan işlemleri için değil, direkt olarak müşterilerinizi şık ve elit seçimleriniz ile etkilemek için de farklı bir fikir sunuyor.

Kısaca işletmenize ne gibi faydalar sağlayabileceğini gözden geçirmek gerekirse, restoran otomasyon yazılımı fiyat avantajlarından çok daha öncelikli olarak işletmenizi alanının parlayan yıldızı yapacak en akılcı yöntemdir. Ürünlerin stok takibi, transferi, müşteri ve masa düzenlenmesi, sipariş alımı, mutfak personeli ve dağıtım personeli takibi, adisyon, farklı tahsilat türleri, müşteri bilgilerinin kaydedilmesi ve müşteri geri dönüşlerinin anlık olarak alınması restoran otomasyon yazılımı kullanmanın akıllara gelen ilk avantajlarından yalnızca ve yalnızca birkaçı. Devpos restoran otomasyon yazılımları sayesinde güvenilir hizmetin en son teknoloji cihazlarda nasıl hayat bulduğunu ve işletmenizi yepyeni bir devir ile tanıştığını görmek için restoran otomasyon yazılım fiyatları hakkında bilgi almayı unutmayın. Ancak daha da öncelikli olarak hem kolay arayüze sahip teknolojik ürünlerimizin müşterilerinizde uyandıracağı saygınlığı ve prestiji hem de işletmenizin tek panelden sınırsız takibinin getireceği kolaylık ve avantajları değerlendirmeyi ihmal etmeyin.

Ücretsiz DevPos Demo Talebi Ve Destek Hizmetleri İçin Bilgilerinizi Bırakın, Sizi Arayalım