Hakkımızda

Konuk ağırlama endüstrisine uygun yazılımlar geliştirip dünyanın tercih ettiği lider donanım çözümleriyle birlikte sunmaktan, müşterilerimize sene boyunca 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet vermekten gurur duyuyoruz.

Bizi Takip Edebilirsiniz
 

Satış Yönetimi

DevPos Restoran, Cafe, Bar Yazılım Otomasyon Sistemi

DevPos Restoran, Cafe, Bar Otomasyon Sistemi, tüm iş süreçlerinizde alışık olduğunuz düzeni koruyarak; hız, ölçülebilirlik, kontrol, ürün ve hizmette kalite artışı sağlıyor, personel ve ekipmandan aldığınız performansı arttırıyor, insan kontrolünden kaynaklanan hataları minimuma indiriyor, size personel ve ekipmanda tasarruf sağlıyor, bu bağlamda DevPos en hızlı geri dönen yatırım olma özelliğini öne çıkarıyor.

A’LA Carte Servis

A’la Carte servis sistemi ciddi bir organize olma ve hatasız şekilde hizmeti tamamlayabilme profesyonelliğini gerektirmektedir. Müşterilerin talep ettiği siparişin eksiksiz ve doğru şekilde alınması, mutfağa sipariş iletme, sürecin yakından takibi ve sipariş iletme gibi çok basamaklı olan A’la Carte sisteminde her adım geniş varyasyon seçenekleri ile gerçekleştirilir.

Dilerseniz koltuk bazında siparişte bulunabilirken, özel sistemler ile siparişlerin hazırlanması gereken zamanlamayı anında kontrol edebilirsiniz.

Self Servis

Müşterinin kendi kendisine farklı sunum aşamalarını hızlandırmasını odak noktasına alan self servis yönteminde, yine müşteri için işleri kolaylaştırmak temel hedef olacaktır.

Tercih edilme nedeni olarak self serviste en başta gelen kolaylılık kriteri kolay bir kullanım ara yüzü ile sağlanabilmektedir.

Aranan ürüne en kolay şekilde ulaşılabilmesini sağlayan kullanımı hızlı ve pratik bir ara yüz sayesinde self serviste dahi fark yaratılabilmektedir.

Paket Servis

Evlere sipariş servisi yapan işletmeler için tartışmasız bir öneme sahip olan POS sistemi, paket servis için olmazsa olmaz.

Adrese giden paketlerin servis süreci, bu süreçte kuryenin performansı, SMS ile müşteriye bilgi verilmesi ya da paketin teslimi esnasında müşteri bilgilerinin teknolojik olarak kaydedilmesi için kaliteli bir POS sistemi kullanılmaktadır.

Online sipariş sitelerinin aktif kullanımı için de POS cihazı ve birçok farklı sistemin bir araya getirilerek profesyonelce yönetimi sağlanmaktadır.

Barkodlu Satış Sistemi

Marketlerden benzin istasyonlarına, bakkallardan toptancılara kadar sürekli olarak alışveriş halinde olduğumuz her noktada barkodlu satış sisteminden faydalanılmaktadır.

Devpos Otomasyon programı ile entegre bir şekilde çalışmakta olan barkodlu satış sistemi, hızlı alışverişin anahtarıdır.

Ön muhasebe modülü ile tam entegre olarak kullanılan barkod sistemi, para üstü hesabından ciro takibine kadar geniş ve güçlü bir veritabanı için de teknolojik bir ihtiyaç.

Ön Ödemeli (Pre Paid) satış sistemi

Dilerseniz sizin, dilerseniz de sizin yerinize bir başkasının içerisine para yüklemesi yapabileceği bir sistem olan Ön Ödemeli (Pre Paid) Satış Sistemi müşterilere mağazalardan internet sitelerine kadar birçok yerde ödeme yapma imkanı sunuyor.

Herhangi bir banka hesabına bağlı olmayan ve kredi kartından farklı olarak limiti bulunmayan ön ödemeli kartlarda kayıp ve çalıntı anında kartın bloke edilmesi ve bakiyenin yeniden temin edilmesi gibi avantajlar, bu sistemi nakitten çok daha güvenli ve pratik kılar.

DevPos ile tam entegre çalışan ön ödeme sistemi işinizi bir adım öne taşıyor.

İşletmeye Özel Masa Yerleşim Sistemi

İşletmenizde yapılan masa değişiklikleri, adisyon transferleri ve masa hesabına dair silinme ya da eklemeler anında sizin kontrolünüz altına alınabilir.

DevPos ullanımı kolay ara yüzü sayesinde özel organizasyonlar için de masa yerleşimi işletmelerin kendine özgü talep, ihtiyaç ve olanaklarına uygun olarak düzenlenebilmekte.

Masa yerleşiminin yanı sıra hesaplarının da detaylı olarak veriye dökülebilmesi sayesinde işletmeler için, artık her bilgi ekranınızda, demek mümkün olacak.

Mobil Terminalden Satış (El Terminali Sistemi)

Yeni nesil otomasyon hizmetlerinin gıda sektöründeki en pratik yansıması olan mobil terminalden satış yöntemi sayesinde kolaylık aynı zamanda estetik de kazanıyor.

Sistemin ve şirketlerin ihtiyaçlarına yönelik uzmanlarca yapılan detaylı değerlendirmeler sonucunda tasarlanan el terminali sistemi aynı noktadan farklı departmanlarını kontrolünü, adisyonların takibini ve tahsilat işlemlerini olabilecek en hızlı şekilde yapabilmenize yardımcı olur.

Verdiğiniz hizmette yenilikçiliği kimsenin olmadığı kadar üst seviyelere taşımak için farklılığa, farklılık için mobil terminal satış hizmetinin yaratacağı ayrıcalıklara ihtiyacınız olduğunu unutmayın.

Stok Kontrol ve Maliyet Yönetimi

Ürün ve Stok yönetimi DevPos’un mutfağıdır. İç içe geçen ürün grupları oluşturmak ve ürün tanımlamak DevPos’un üstün özellikleri ile çok basittir. Stok yönetiminde büyük kolaylık sağlayan terazi entegrasyonu ile, ürünlerinizi stok takibini gerçekleştirebilirsiniz. Gerçek zamanlı stok kontrolü ve maliyet yönetimi sağlayarak satın alma süreçlerini kolaylaştırır.

Tüm işletmeniz için adeta işin başladığı yer diyebileceğimiz stok ve maliyet yönetim noktasında, sağladığımız ürünler ve bu ürünlere tanınan varyasyonlar sayesinde renklilik gibi kontrol kolaylığı da hiç olmadığı kadar gelişmiş durumda. Depolar arası nakliye, sayım rapoları, fireler ve daha birçok farklı detayın basit bir ara yüz ile takip altına alınabildiği yönetim sistemimizde farklı şubeleri gruplandırmadan,  farklı ürünlere farklı ölçü birimleri uygulamak gibi özgün işlemler mümkün.

Entegrasyonlar

Her an yanınızda bulundurabileceğiniz tek bir cihaz üzerinden işletmenize dair tüm veri sağlayıcıların entegre edildiği ve bununla kalmayıp size en pratik ara yüz kullanım özellikleri sayesinde bu entegrasyonun pratiklik ile bir araya geldiği bir yönetim anlayışı artık hayal değil.

Çağrı merkezi, yemeksepeti, online siparişler, stok, reçete, maliyet , merkez şube kosodilasyon, anlık üretim durumu, anlık üretimler, CRM, barcode ve standart teraziler, POS ve klasik yazarkasalar bu geniş ve zengin entegrasyon ağının sadece birkaç parçası.

Ücretsiz DevPos Demo Talebi Ve Destek Hizmetleri İçin Bilgilerinizi Bırakın, Sizi Arayalım