Hakkımızda

Konuk ağırlama endüstrisine uygun yazılımlar geliştirip dünyanın tercih ettiği lider donanım çözümleriyle birlikte sunmaktan, müşterilerimize sene boyunca 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet vermekten gurur duyuyoruz.

Bizi Takip Edebilirsiniz
 

Tablet Menü

Tablet Menü İle Rakipleriniz Karşısında Fark Yaratın..

Mobil cihazların şık tasarımı, kolay kullanımı ve yarattığı imajı menülerinize taşıyarak müşterilerinizde oluşturacağınız prestiji daha da arttırmak tablet menü fikri kadar uzağınızda. Mobil cihazlar menülerinizi çok daha zengin kılmasının yanı sıra daha modern bir görünüm yakalamanızı kesinleştirir. DevPos Tablet menü sayesinde personel ya da müşteriden kaynaklanabilecek birçok sipariş hatası son bulur, bu da müşteri memnuniyeti olarak işletmenizin garanti kazancı anlamına gelmektedir. Fonksiyonel açıdan olduğu kadar görsel olarak da tablet menüler teknolojinin her anlamda getireceği önemli bir avantaj demektir.

Sınırsız Kategori Tanımlama

Tablet menülerin geniş kullanım alanından sınırsız kategori tanımlama seçeneği ile faydalanabilirsiniz. Mobil cihazların son teknoloji özellikleri yalnızca modern bir görünüm kazandırmakla kalmayıp sizlere klasik menü anlayışında asla bulunmayan bir kategori tanımla seçeneği sunar.

Farklı ürünleri dilediğiniz şekilde kategorize edebilir, tablet menü sayesinde bu konuda herhangi bir tasarım ya da sınırlandırma sorunu yaşamadan ürün çeşitliliğinizi ortaya koyabilirsiniz.

Sınırsız Ürün Tanımlama

Ürün çeşitliliğinizi arttırırken bu çeşitliliği müşterilerinize iletmenize sağlayacak olan menü sayfalarının sizin için kısıtlayıcı olması oldukça can sıkıcı bir durum. Ancak işletmenizin geniş ürün çeşitliliğini tablet menülerin sınırsız ürün tanımlama özelliği sayesinde en estetik şekilde sunabilirsiniz.

Müşterilerinize sunacağınız ürünlerin görselleri kadar onları etkileyecek ve işletmenizi tercih edilir kılacak bir diğer yanı da ürün çeşitliliği. Siz de zaman içerisinde değişiklik gösteren ürünlerinizi  sayı sınırlandırması olmadan menü sistemine tanımlayabilir, dilediğiniz sıklıkta masrafsız ve hızlıca değişikliklerinizi sisteme işleyebilirsiniz.

Ürün Bazlı Video Oynatma Seçeneği

Ürünlerinizi cazip kılan özelliklerinin başında şüphesiz görünümleri ve iştah açan görselleri geliyor. Bu sunumu en etkileyici ve teknolojik şekilde sunmanın yolu ise ürün bazlı video oynatma seçeneğinden geçiyor.

Ürünlerinize özgü kısa videoları menü içerisine mobil cihazlar sayesinde kolayca yerleştirebilir, bu sayede dilediğiniz ürünü çok daha cazip kılabilir ve ön plana çıkabilirsiniz. Video oynatma seçeneği sayesinde ürünlerinizin göreceği talep artışının yanı sıra personelden bağımsız şekilde müşteriye ürün bilgilendirmesini sunabilirsiniz.

Kolay Ürün Ekleme Çıkarma Özelliği İle Tasarruf edin…

Tablet menülerin şüphesiz ki en önemli avantajlarının başında kolay değişiklik yapabilme imkanı sunması geliyor.

Menülerinize ürün eklemek ya da çıkarmak istediğiniz durumlarda yeniden menü basım ve şubelere dağıtım masrafı ile karşılaşmamak adına tablet menü kullanmak adeta kesin çözüm oluyor. Mobil cihaz ekranlarında kolaylıkla yapabileceğiniz değişiklikler tablet menü kullanımının yalnızca görsel açıdan değil, maliyet olarak da ciddi bir kazanım olduğunu ortaya koyuyor.

Kolay Fiyat Değiştirme

Ürünleri menüye eklemek – çıkarmak kadar fiyatlar üzerinde yapacağınız değişiklikler de tablet menü sayesinde hiç olmadığı kadar kolay.

Ürünlerin zaman içerisindeki hızlı fiyat değişiminin size yeni bir menü basım ve dağıtım maliyeti olarak düşündürücü bir sorun olmasına son veren tablet menü sayesinde hızlıca ve en kolay şekilde fiyatlarda değişiklikler yapabilir, bunun farklı ürünlerde olduğu gibi farklı şubelerde de uygulanmasının rahatlığına şaşırabilirsiniz.

Ücretsiz DevPos Demo Talebi Ve Destek Hizmetleri İçin Bilgilerinizi Bırakın, Sizi Arayalım