Hakkımızda

Konuk ağırlama endüstrisine uygun yazılımlar geliştirip dünyanın tercih ettiği lider donanım çözümleriyle birlikte sunmaktan, müşterilerimize sene boyunca 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet vermekten gurur duyuyoruz.

Bizi Takip Edebilirsiniz
 

Web & Mobil Raporlama

Geniş ve Anlaşılabilir Kolay Raporlama Ekranları

DevPos Web & Mobil Raporlama İmkanı İle Her Ayrıntıya Hakim Olun. Şubelerinizdeki kara delikleri bulun.

Geniş Raporlama Seçenekleri

Farklı zaman dilimleri ve farklı hizmet aşamalarında geniş bir işletme raporuna sahip olmak hiç olmadığı kadar kolay. Gelişmiş cihazların özgün entegrasyonu sayesinde sunulan geniş raporlama hizmeti, işletmenin yönetimi için sahip olmanız gereken tüm verileri geliştirilmiş yenilikçi formüller ile karşınıza getirirken, size cihazlarınızın son teknoloji özelliklerinin yanı sıra gruplandırmaların ve kişiye özel liste tasarımlarının kolaylığının tadını çıkarmak kalır.

Mobil Raporlama

Satış, üretim, stok, adisyon, personel ve çok daha fazlasının takibi elinizin altında. Ancak yalnızca takip etmekle kalmayıp güncel ve dönemsel raporlarınızı elinizin altında tutmak mobil raporlama ile oldukça kolay. Son teknoloji mobil cihazlar ve kolay kullanıma sahip ara yüzün bir araya gelmesine sizin taleplerinize uygun bir sistem eklenince mobil raporlamanın avantajlarını görmemek mümkün değil.

Mobil cihaz üzerinden tek tuşla dilediğiniz döneme ait raporları hem genel hem de detaylı şekilde görebilir, tüm bu verileri gelişmiş veri tabanına ekleyerek yine dilediğiniz düzenlemeyi yapabilirsiniz.

Web Raporlama

Raporlarınızın mobil cihazının gibi küçük cihazlar haricinde web sistemi içerisinde yer almanızı sağlayan web raporlama sistemi ile artık kontrol sizin elinizde. Yeni nesil yönetim anlayışında normalde büyük hesaplamalar ve ciddi bir organizasyon gücü gerektiren raporlama işlemi oldukça kolay bir hal alıyor. Web üzerinden stok, transfer, personel, üretim, servis gibi işletmenizin sorumluluğunda olan her bir kola tek bir ekran üzerinden en güvenilir raporlar ile ulaşabilirsiniz.

Merkezi ve Şube Bazlı Raporlama

İstediğiniz döneme dair satış, üretim, fire, stok raporları artık tek bir tuş kadar uzağınızda. Normal şartlarda büyük bir zaman ve efor kaybı anlamına gelen raporlama işlemi artık otomatik bilgi dökümü ve kaydı sayesinde hata oranını en az düşürerek ve anlık olarak sizlere büyük kolaylık sağlıyor.

Merkezi raporlar gibi takibinde güçlük yaşanan zincir şubelerinin de raporlarını hem genel hem de detaylı olarak edinebilmenize olanak sağlayan sistemimizde üretimin ve servisin her basamağı veri tabanında sizler için düzenleniyor.

Şube Bazlı ve Konsolide Olarak Raporlama

Şubeler arasında konsolide takibi yapmanın tüm karmaşası ve zorluklarına artık son veriyoruz. Merkeze ulaştırılan bilanço sonuçları arasında yaşanan takip zorluğu konsolidasyon işlemini sizin için büyük bir yük haline getirebilir. Ancak şube bazlı olarak konsolide raporlarını tek bir tuşla ve tek ekran üzerinden takip kolaylığı işlerinizi şüphesiz hem çok daha hızlı hem de çok daha güvenilir bir hale getirecektir.

Ücretsiz DevPos Demo Talebi Ve Destek Hizmetleri İçin Bilgilerinizi Bırakın, Sizi Arayalım