Hakkımızda

Konuk ağırlama endüstrisine uygun yazılımlar geliştirip dünyanın tercih ettiği lider donanım çözümleriyle birlikte sunmaktan, müşterilerimize sene boyunca 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet vermekten gurur duyuyoruz.

Bizi Takip Edebilirsiniz
 

Zincir & Franchise

Zincir İşletme ve Franchise Yönetimi Yazılım Otomasyon Sistemi

Yenilikçi yönetim anlayışımızın en büyük avantaj sağladığı noktaların başında zincir işletme yönetimi geliyor. Tüm şubelerinize ait veriler anlık olarak elinizin altında, artık her şubeniz size sadece bir tuş kadar uzakta. Personel görevlendirmesinden masa düzenlenmesine, adisyon tahsilatından üretim sonuçlarına, müşterilerinizin görüşlerinden, paket servis sistemine kadar sizlere sunulan birçok bilgi sayesinde diğer tüm şubelerinize yenilikçi yönetim anlayışı ile çok daha yakınsınız.

Merkez Şube Konsolidasyonu

Her bir şubenin kendine özel konsolide hesaplarının olması merkeze ulaştırılan bilançoda bazı karışıklıklara yol açabilir. Ancak merkez şube konsolidasyonu özelliği sayesinde artık tüm şubelerinizin defter kaydı olarak tutulan bilanço ve gelir bilgileri elinizin altında ve en doğru şekilde hesaplanmış olarak görülebilir.

Farklı şubeler arasında bilgi transferinde yaşanan karmaşıklık ve hatalar artık son teknoloji cihazlarınızın geliştirilmiş veri depolama ve entegrasyon özellikleri sayesinde son buluyor.

Merkezden Şube Bazlı Ürün Tanımlanması

Şubelerin kontrolünü kendi içerisinde bulunduğu ürün grubuna uygun şekilde detaylı bir şekilde sunan ürün tanımlaması teknolojinin geldiği nokta sayesinde hayal olmaktan çıkıyor.

Cihazınızın kullanımı kolay özellikleri merkez noktasına şube bazlı ürünlere ait verileri ulaştırırken en önemlisi şubelerin anlık durumuna hakim olmanız sayesinde olası ürün tükenme krizlerine karşılık son derece hazırlıklı olabilirsiniz.

Merkezden Şube Bazlı Stok Tanımlanması

Merkez şubenin ya da stok merkezinin diğer şubeleri ihtiyaçlarına yönelik bilgileri sağlaması için eğer siz de telefon trafiği, personel karmaşası içerisinde boğuluyorsanız merkezden şube bazlı stok tanımlanması ile tüm bunlara son verildiğini bilmelisiniz.

Merkez noktasının tek bir ekran üzerinden ve anlık verilerinin direkt ölçüm araçlarından uygun ölçü birimleri ile öğrenildiği sistemimizde, şubelerin ihtiyaç belirtmesi ya da stok tanımını öğrenebilmesi yalnızca saniyeler içerisinde tek bir tuşla mümkün.

Merkezden Şube Bazlı Reçete Tanımlanması

Şubelerinizin yalnızca anlık taleplerini değil, bunların yanı sıra üretim, tüketim, satış, şikayet, personel yönetimi gibi her bir denetime ihtiyaç duyan noktasını aynı anda reçetelendirebilirsiniz.

Detaylı veri raporlandırması sizlere özgünleştirilmiş gruplandırma ve listeleme yöntemlerinin tüm bu karmaşık görünen bilgilerin ne denli kolay bir şekilde kıyaslanabildiğini ve bu sayede geliştirebilindiğini gösterir.

Şube bazlı reçete tanımlanması ise farklı şubelerin merkez noktasında tek bir kontrol panelinden anlık olarak kıyaslanan verilerinin teminini sağlar.

Merkezden Şube Bazlı Ürün Fiyatlandırması

Farklı şubeler için düşünülmüş farklı fiyatlandırma seçeneklerini tek bir tuşla yönetebilmek artık çok kolay.

Şubelerinize yakınlığınız kadar getirilerinizin artışının sağlanmasını da baz alan kolaylaştırmaya yönelik otomasyon sistemleri sayesinde merkez noktasından farklı şubeler için gerekli görülen fiyatlandırmaları değerlendirebilir, değiştirebilir, hatta bu konuda herhangi bir müşteri görüşü olduğu takdirde bu bilgilere dahi anında ulaşabilirsiniz.

Merkezi Personel Yetkilendirme

Personellerinize telefonla ya da faksla ulaşmadan, ekstra telefon masrafından kurtularak dilediğiniz şekilde görevlendirme yapabilmeyi istemez misiniz? Tek bir tuş ile sizleri telefonun ulaşılabilirlik ya da maliyet gibi sorunlarından kurtaran merkezi personel yetkilendirme yöntemi sayesinde siz de elinizin altında bulunan son teknoloji cihazla anında personellerinizi gerekli şekilde yönlendirebilirsiniz.

Anlık olarak iletişimin en hızlı ve pratik yolu olan merkezi personel yetkilendirme sistemi farklı şubelerin personel ekibinin takibini ve yönlendirmesini de kolaylaştırması ile pratikliği bir seviye daha artırıyor.

Merkezi Sipariş Sistemi

Farklı şubelerin başta hammadde alanında olmak üzere merkezi taleplerini daha hızlı öğrenebilmek ve teminatı çok daha kısa sürede sağlamak merkezi sipariş sistemi sayesinde çok kolay.

Son teknoloji cihazlarınızın semi online özelliği ile siz nerede olursanız olun şubelerin online sipariş oluşturmasını ve sizin bunun ne hızla ya da ne şekilde temin edildiğini an be an görebilmenizi sağlar. Şube zincirleri de bu sayede hiç olmadığı kadar büyük bir ivme kazanır.

Şubelerin Hammadde Tedarik Taleplerinin Online Oluşturulup İzlenmesi

Şubelerin stokta bulunan hammaddeye yönelik taleplerinin anında öğrenilmesi ve yine olabilecek en hızlı şekilde talebe yanıt oluşturulması oldukça kolay. Çünkü şubelerin otomatik olarak taleplerinin ana ekranınıza düştüğü ve daha önemlisi stok durumunun güncel olarak görülmesi sayesinde ürünler tükenmeden önce gerekli önlemlerin alınmasını sağlayan sistemimizde artık ürün tedariği sorun olmaktan çıkıyor. Ayrıca talebe yönelik transferlerin güvenle tamamlanıp tamamlanmadığı anlık olarak takip etmek ve bu sayede güvenle şube siparişinin tamamlandığından emin olmak mümkün.

Android ve IOS Üzerinde Çalışan DevBOSS Uygulaması

Dünya üzerindeki son dönem teknolojik gelişmeleri restoranınız için en gelişmiş ve özgünleştirilmiş haliyle yeni bir otomasyon sistemi olarak sizlere sunuyoruz. Hem Android hem IOS cihazlar ile çalışabilen DEVBOSS uygulaması sayesinde yeni nesil yöneticiniz ile tanışın.

Estetik görünümü sayesinde de kullanımından keyif alacağınız uygulamanın kolay kullanıma sahip dizaynı uzman kişilerce yapılan yoğun çalışmalar sonucunda ortaya çıkmıştır. Artık merkez ve şubelerin kontrolünü cihazınızdan yapabilir, hatta masa değiştirme, adisyon tahsil etme gibi birçok küçük işlemi de saniyeler içerisinde tek tuşla yapabilirsiniz.

Merkezi, Şube Bazlı ve Konsolide Olarak Raporlama

Ürünleri menüye eklemek – çıkarmak kadar fiyatlar üzerinde yapacağınız değişiklikler de tablet menü sayesinde hiç olmadığı kadar kolay.

Ürünlerin zaman içerisindeki hızlı fiyat değişiminin size yeni bir menü basım ve dağıtım maliyeti olarak düşündürücü bir sorun olmasına son veren DevPos sayesinde hızlıca ve en kolay şekilde fiyatlarda değişiklikler yapabilir, bunun farklı ürünlerde olduğu gibi farklı şubelerde de uygulanmasının rahatlığına şaşırabilirsiniz.

Belli bir tarih veya zaman diliminde ürün fiyatlarını değiştirip kampanya yapabilirsiniz, değiştiğiniz fiyatlar belirlediğiniz zaman diliminde otomatik şekilde devreye girer. Kampanya bitiminde yine aynı şekilde otomatik olarak eski fiyat düzenine geri döner.

Ücretsiz DevPos Demo Talebi Ve Destek Hizmetleri İçin Bilgilerinizi Bırakın, Sizi Arayalım